Problem z internetem!
#1
Siemanko! Nie wiedziałem do którego działu to dać to dodałem do tego.
Mam taki kłopot, że komputer NR 1 ma normalny internet 54 MBit/s lecz drugi ma max 18 i na dodatek blokuje pierwszy gdy włączę wp.pl
Była 2 razy wymieniana karta sieciowa. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki dla tej karty. Dostawca powiedział że napewno to nie jego wina.
Nie mam żadnego robaka lub innego syfu, ponieważ czyściłem OTL oraz Avirą kompa i było czyściutko. Speedy PC też nic nie pomogło (niby pokazało problemy).
Sprawdzałem nawet antenę w laptopie czy się nie spaliła. Stałem 5cm od routera i nic Sad Razem z ojcem kończą nam się pomysły co może być nie tak.
Najlepsze że zaczeło to się dziać na poprzednim systemie! Zrobiłem formata i nadal to samo było. Robiłem ustawienia zalecane z internetu.
Pokazuje, że jest ok, a 3 innych ip dzieje się tak samo! Ja mam końcówkę ip 36. Podpinam się pod 30 (komputer nr 1). To samo. 34 (Touchbook)! TEŻ TO SAMO!
Naprawdę! Mam nadzieje że ktoś mi coś doradzi lub pomoże, bo niestety z takim internetem to trudno coś robić.

Pozdrawiam

Specyfikacje:
Acer Aspire 6920
Strona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

System: Windows Vista Home Premium SP2 (było SP1 domyślnie)

Edycja.
PROBLEM ROZWIĄZANY!

Podłączyłem się kablem do 2 routera na balkonie (sieć osiedlowa) i wszystko działa w normie!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości