Problem z Trusteer Rapport
#1
Witam! Nie wiem, czy używam tego programu źle, czy po prostu chodzi tylko o odpowiednia konfigurację. Wszystkie dodane przeze mnie strony nie są chronione przez ten program. Zemana Screen Logger przechwytuje wszystko. Sytuacja zmienia się kiedy wchodzę na ich stronę lub wszystkie domyślnie chronione przez Trusteera. Czy spotkał się ktoś z tym? Wgrałem ten program mojemu tacie tworząc w akompaniamencie z Avast 8, Winpatrol Plus, Zemana Free i Sphinx Windows 7 Firewall Control niezły, skuteczny i niedenerwujący zestawik. Tylko ten Rapport nie spełnia swojej funkcji za bardzo. Mój tato używa go na lisie z nr 19, którego notabene ten Rapport wspiera. Proszę o pomoc i dziękuję z góry Wink
Odpowiedz
#2
Podaj przykładowe strony to sprawdzę u siebie.
Odpowiedz
#3
allegro.pl, google.pl, bzwbk.pl, generalnie żadna dodana przeze mnie manualnie strona nie jest chroniona należycie.
Odpowiedz
#4
Błędem jest brak odpowiedniej konfiguracji TR.

Klikasz na ikonę Trusteera, następnie na prawą strzałkę w prawym dolnym rogu Trusteer Rapport.
Klikasz na Edit Policy, i ustawiasz wszystko na ,,ALWAYS'''' lubOn partner & my sensitive websites. Zapisujesz, klikając na ,,Save''''.

Odpalasz Screen Logger test jeszcze raz.

Gwarantuję, że będzie blokowałSmile
Odpowiedz
#5
Faktycznie! I pięknie, bardzo Ci dziękuję Smile
Odpowiedz
#6
Polecam się Grin
Odpowiedz
#7
Może istnieje jakiś trik, który pozwoli go uruchomić na Ironie? Chrome wspiera, więc może jest jakiś sposób Smile
Odpowiedz
#8
Wątpię. Comodo Dragon również nie wspiera Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości