Baidu Antivirus
#41
Kingsoft w tej postaci, jaką nam w ostatnich 2 latach objawiono czyli KPCD i AV w chmurze, do którego potem dodano silnik Aviry nie będzie już rozwijany...wszystko na to wskazuje. Mówimy o programach angielskojęzycznych na rynki inne, niż wschodnie. Z tego, co czytałem wynika, że aktualizacje wciąż są robione na bieżąco, ale zanim Kingsoft pokazał te dwa programy, miał wczesniej swój AV, zaporę i pakiet i to chyba do nich głównie te aktualizacje się odnoszą.
Silnik Aviry nie był najnowszą wersją...ale wciąż jest skuteczny zwłaszcza, że wsparty chmurą...w sumie było chyba nawet 4 silniki AV.
Jesli już miałbym wybierać między Kingsoftem a Baidu, to wybrałbym ten drugi, bo to po prostu nowszy projekt i póki co rozwijany.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#42
A silnik Aviry działa już w Baidu tzn. wykrywa już wirusy? Wcześniej nic nie wykrywał.
Odpowiedz
#43
Nie wiem czy wykrywa, ale nie czytałem, żeby nie działał...ludzie go włączają i nie widać sygnałów o jakiś bugach ??
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#44
Miałem go kilka dni temu zainstalowanego i tak silnik Aviry był włączony, ale nie widziałem żadnego wirusa, którego by wykryła Avira.
Odpowiedz
#45
Pojawiła się stabilna wersja Baidu Antivirus 2013 3.4.1.29117 . Na razie brak changelog''u.
Odpowiedz
#46
Ochrona Przeglądarek doszła z tego co zauważyłem na pierwszy rzut oka Wink ciekawe.. ;p
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
#47
ELWIS1 napisał(a):A silnik Aviry działa już w Baidu tzn. wykrywa już wirusy? Wcześniej nic nie wykrywał.

w becie też nie wykrywał silnikiem aviry ogólnie dziwnie on działał raz wykrywał 64% drugi raz 0% mimo że był podłączony do chmury przynajmniej tak twierdził
Odpowiedz
#48
Teraz nadal u mnie nie wykrywa nic silnikiem Aviry.
Odpowiedz
#49
Bo silnik Abiry nie działa w trakcie skanu na żądanie. Była już o tym gdzieś mowa.
Odpowiedz
#50
a co Wy na to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

??
Odpowiedz
#51
To instalka, która pobiera pliki z sieci wiec ?

BitDefender

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PandaCloud

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#52
(2013-05-24) Baidu Antivirus 3.4.1.29680
Cytat: ADDED:
  • Added new features of USB protection:
  • Scan USB automatically
  • Block auto-start of malware
  • Safely disconnect USB, support operation of locked files
  • Intelligent reconnection function

IMPROVED:
  • Optimized cloud search
  • Optimized scan result cache
  • Optimized the scan procedure
  • Optimized the context menu
  • Modify the default heuristic level

FIXED:
  • Fixed BUG of scan procedure
Odpowiedz
#53
Że tak powiem, miodnie chodzi Smile Z tego, co zauważyłem, to szybciej system działa, niż kilka wersji wstecz.
Odpowiedz
#54
Kamil, potestuj tego BAIDU jak masz ochotę razem z Avirą, ciekawy jestem jak duże opóźnienie mają w definicjach.
Odpowiedz
#55
Właśnie próbowałem go przetestować na najnowszej paczce od Elwisa Tongue
Odpowiedz
#56
Daj screena Grin
Odpowiedz
#57
Czy ktoś w ciągu ostatnich 24h próbował pobrać Baidu ? Ja ściągałem go przez .. 2h, aktualizacje ściągają się już trzecią godzinę...
Odpowiedz
#58
Próbowałem i mi się pobierał 3h. Wygląda na to że duże obciążenie mają na serwerach albo coś robią
Odpowiedz
#59
Możecie już odwiedzić nową stronę Baidu. To teraz wiadom nad czym tak pracowali.
Odpowiedz
#60
(2013-05-29) Baidu Antivirus 3.4.1.30952
Cytat: IMPROVED
  • Integrated with the latest virus signature
FIXED
  • Fixed USB protection potential stability problem
  • Fixed the problem of individual users scan overtime
  • Optimized the detail of UI effect
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości