Baidu Antivirus
na dniach bodajże 2 kwietnia wyszła wersja Baidu Antivirus 2015 5.4.3.115722, na instalowałem instalatorem i w programie wcisnąłem aktualizację i zaciągnęła się jeszcze nowsza wersja tj. 5.4.3.118812 i czy to oznacza że mam wersję BETA? -jest nowsza niżna str producenta
Wisevector v3,05
Odpowiedz
To pewnie beta.
Odpowiedz
Tibu 11 napisał(a):To pewnie beta.
a bo nie, gdzieś wyczytałem ze beta to v. 5.5,

powiem że bardzo podoba mi się Baidu, ale myśle nad większym bezpieczeństwem jak w 360 TSE za sprawą dodatkowego silnika Bitka, swoją drogą dlaczego nie wychodzą nowe testy AV, ostatnie widziałem z grudnia na forum SG, a ten komputer świata jakoś mnie nie przekonuje. Chciałbym zobaczyć w nowych testach jak ma się silnik aviry do bitka, bo jak się nie mylę to avira ostatnio przodowała...
Wisevector v3,05
Odpowiedz
Miał ktoś podobny problem ? Lapek Lenovo G505s, Win 8.1 Update1, przy zainstalowanym Baidu AV ikonka w tray ciągle pokazywała, że bateria się nie ładuje i nie ładowała, po deinstalacji Baidu i powrocie do MSE czy jak to się tam zwie w 8 bateria się normalnie ładuje.
Odpowiedz
Ale nie ładowała się wcale czy tylko do określonego poziomu? W laptopach Lenovo jest program Energy Managment, który w pewien sposób steruje ładowaniem baterii. Domyślnie jest ustawiony profil optymalny czas pracy i bateria ładuje się do 60%, aby wydłużyć jej żywotność. Po zmianie na profil maksymalny - akumulator ładowany jest do 100%. Podejrzewam, że to było powodem (po prostu nie zwróciłeś na to uwagi), a nie Baidu.
Odpowiedz
Do czego służy plik ''duplicaterecord''? Chciałem zainstalować Baidu,ale zrezygnowałem po czym na dysku pojawił się folder ''Baidu Security'' i plik duplicaterecord.
Ogólnie co jakiś czas pojawia się konsola Windowsa i  ten skrypt pokazany coś tam robi i konsola zaraz znika.
Jest jeszcze folder Baidu i jakies pliki przesyłam screeny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Otwórz go notatnikiem i pokaż na forum treść tego skryptu Wink
Odpowiedz
(29.04.2015, 12:44)szulcu napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale nie ładowała się wcale czy tylko do określonego poziomu? W laptopach Lenovo jest program Energy Managment, który w pewien sposób steruje ładowaniem baterii. Domyślnie jest ustawiony profil optymalny czas pracy i bateria ładuje się do 60%, aby wydłużyć jej żywotność. Po zmianie na profil maksymalny - akumulator ładowany jest do 100%. Podejrzewam, że to było powodem (po prostu nie zwróciłeś na to uwagi), a nie Baidu.

Nie ładowała wcale pomimo planu wysoka wydajność. Po deinstalcji Baidu wszystko ok. Jak oceniacie piaskownice w Baidu ?
Odpowiedz
Czy juz wrócił silnik aviry? Ktos ma i może odpowiedzieć?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
Brak silnika Aviry - przed chwilą sprawdzone.
Odpowiedz
(28.08.2015, 14:17)sajko.pl napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Brak silnika Aviry - przed chwilą sprawdzone.

znalazłem wersję Baidu Antivirus2015 5.8.0.19749 na necie czyli nowszą wersja BETA chyba i w programie właśnie ściąga mi sie engine od Aviry Smile kurde ale super bo miałem dość długo ten soft i jest mega lekko a brakowało mi silnika od aviry jak go ostatnio zakosili..... swoja drogą ciekawe czy jest Avira engine w wersji która jest oznaczona jako stabilna
Wisevector v3,05
Odpowiedz
Wrzuć link z silnikiem avira.
Odpowiedz
(01.01.2016, 19:53)witek21 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(28.08.2015, 14:17)sajko.pl napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Brak silnika Aviry - przed chwilą sprawdzone.

znalazłem wersję Baidu Antivirus2015 5.8.0.19749 na necie czyli nowszą wersja BETA chyba i w programie właśnie ściąga mi sie engine od Aviry Smile kurde ale super bo miałem dość długo ten soft i jest mega lekko a brakowało mi silnika od aviry jak go ostatnio zakosili..... swoja drogą ciekawe czy jest Avira engine w wersji która jest oznaczona jako stabilna

edit:
nie mogłem znaleźć spolszczenia do najnowszej wersji (BETA) i nainstalowałem na Bete wersję stabilną i już działa spolszczenie jak i silnik aviry w wersji stabilnej czyli Avira Engine wróciło na dobre w Stable jak i BETA  Smile

EDIT2 niestety w wersji stabilnej nie ma silnika aviry, aktualizował się dość długo i jak zakończyła się aktualizacja sygatur dla aviry to ikonka silnika wygasła czyli avira jest tylko w wersji beta....


(01.01.2016, 20:29)Tibu 11 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wrzuć link z silnikiem avira.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



EDIT:

coś mi w tym Baidu śmierdzi z aktualizacjami silnika aviry
-aktualizacje są kilka razy dziennie (silnik aviry) co kilka godzin
-a gdy ruchomie komputer to minimum 10-20 minut od uruchomienia pisze że został zaktualizowany silnik aviry - coś mi sie nie chce w to wierzyć
-nawet jak uruchomię aktualizację zaraz po uruchomieniu komputera to jej nie wynajduje a po 10-20 minutach nagle program jest zaktualizowany. I ponownie uruchomię za chwilkę i 10-20min i program jest ponownie zaktualizowany.
Coś chyba mnie kłamie skurczybyk!!!! może ktoś bardziej zaawansowany to sprawdzi -sprawdzi w ruchu sieciowym czy Baidu coś tam pobiera czy to zwykła ściema?
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości