PC Tools Performance Toolkit
#1
Za kilkanaście dni kończy mi się licencja i zastanawiam się nad wykupieniem wersji rozszerzonej czyli Performance Toolkit.
Czy możecie polecić inny program o podobnym profilu do PC Tools Performance Toolkit?

P.S. Mój pierwszy post, więc chciałem powitać wszystkich użytkowników Smile
Odpowiedz
#2
Nie ma chyba potrzeby płacić za tego typu program...odpowiedników poza płatnymi jak np. TuneUp czy Ashampoo jest całe mnóstwo. Nawet Ashampoo ma darmowe wersje swoich programów do optymalizacji systemu. Trudno polecać coś jako 100% skuteczny cleaner, ale niezłą alternatywą może być Glary Utilities, Kingsoft PC Doctor czy Advanced SystemCare od IObit. Przejrzyj tę listę, poczytaj komentarze, to z pewnością coś dla siebie wybierzesz...wyfiltrowane są tylko darmowe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Witaj Konrad,

Miło Cię widzieć tutaj na forum. Jeśli potrzebujesz program bez zaawansowanych funkcji optymalizacyjnych takich jak (Przywracacie usuniętych przypadkowo plików, usuwanie zduplikowanych plików, naprawa dysków twardych itd.) w zupełności wystarczy Registry Mechanic. Wbrew pozorom, program nie jest przeznaczony tylko do rejestruSmile

Pozdrawiam

Mikołaj
Odpowiedz
#4
Zdecydowałem się na TuneUp. Jednak cena PC Tools nie zachęca. Liczyłem, że dla osób które kontynuują licencję na posiadany już program są przewidziane rabaty. Niestety nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości