Comodo Leak Test
#21
Creer napisał(a):Sam Online Armor osiagnal wynik: 330 (jeden error przy tescie Runner)
Wynik OA + DW: 340/340


U mnie też OA Free osiągnął 330/340 a Comodo tylko 320 Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#22
"Tylko"... Właśnie dużo osiagaja te dwa programy Smile A testowal ktos PC Tools Firewall Plusna Comodo LT?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#23
Malwer defender320/340 ale klikania tyle że palca można zwichnąć Tongue
Odpowiedz
#24
Comodo IS 3,9 na ustawieniach "tryb paranoiczny" bez GesWalla osiaga wynik 340/340. Z GeSwallem rowniez.
Odpowiedz
#25
a win 7 comodo is 3.9 w tym teście 320/340 dziwna sprawa?
mam wrażenie że to od systemu zależy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#26
Udało mi się osiągnąć 340/340 w Online Armor ale klikania dużo bylo Grin i potem zablokowało mi neta. Dopiero po restarcie kompa miałem z powrotem neta
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#27
Hmm... a mnie wynik coś kiepski wyszedł... CIS 3.9 + geswall: 80/340 Sad
Może dlatego że mam łagodnie poustawianego CISa... D+ na 2 od dołu, FW na środkową (nie jestem przy swoim kompie i nie pamiętam dokładnych nazw).
Odpowiedz
#28
Nie ma mocnych...320/340 na wszystkich ustawieniach...na dodatek na paranoicznym odcina mnie od netaSmile
Panowie co to jest GrinriverSupersede i FileDrop-bo to nie przechodzi testu...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#29
Meir napisał(a):Nie ma mocnych...320/340 na wszystkich ustawieniach...na dodatek na paranoicznym odcina mnie od netaSmile
Panowie co to jest GrinriverSupersede i FileDrop-bo to nie przechodzi testu...


Jesli chodzi o FileDrop, po zrobieniu tego filmiku przeslalem te dane do Ilyi, ktory powiedzial ze metoda FileDrop jest przestarzala i nie stanowi obecnie zadnego zagrozenia mimo ze DW rowniez nie zaliczal testu ta metoda wg. Comodo Leak Test.
FileDrop probuje zrobic zrzut do katalogu system32.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#30
Meir napisał(a):Nie ma mocnych...320/340 na wszystkich ustawieniach...na dodatek na paranoicznym odcina mnie od netaSmile
Panowie co to jest GrinriverSupersede i FileDrop-bo to nie przechodzi testu...


u mnie podobnie wyszło dzięki za sprawdzenie, na jakim systemie robiłeś test?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#31
XP Pro SP3
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#32
aha ja testowałem na win 7 i wynik podobny więc moje podejrzenia na są bezpodstawne
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#33
Sorry ale mam głupie pytanie, ten test jest bezpieczny a to, że Avira uważa inaczej to tylko FP (chodzi mi o SPR/Dldr.GetTest [riskware] ).
Odpowiedz
#34
No sorry, ale mi wyszlo 340 wiec musicie inaczej skonfigurowac ComodoSmile Test robilem na Xp Pro Sp3.
Odpowiedz
#35
u ciebie jest nie tak ja konfigurowałem juz na wszystkie sposoby
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#36
Musi byc 340/340 jesli dobrze skonfigurowaliscie i nie macie zapamietanych jakis regul do CLT.
Sprawdzcie czy nie macie regul w: Firewall -> Zaawansowane -> Zasady bezpieczenistwa sieci,Defense+ -> Zaawansowane Zasady bezpieczeństwa komputera, a jesli sa to skasujcie je.
Odpowiedz
#37
Skasować wszystkie zasady? Czy to jest bezpieczne?
Super...zrobiłem tak jak napisał yngve...teraz w teście wychodzi 20/340
i nie moge na dodatek otworzyć FirefoxaSad
Co mam zrobić???
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#38
Na Vista x64:

Windows FW + Windows Defender = 200 / 340 pkt (nie ma różnicy czy włączony czy wyłączony UAC w moim wypadku).

KIS 2010 (różne konfiguracje, na max też sprawdzałem) = max, 190 / 340 pkt

CIS (AV wyłączony, FW i D+ na maxa) = 340 / 340 pkt Smile
Odpowiedz
#39
KIS 2010 ma wiecej ponad 300 cos Ci malo wyszloSmile
Odpowiedz
#40
A sama zapora Windows XP SP3 50.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości