Nowy Pakiecik wasze opinie
#41
"Mi Comodo bardzo odpowiada. Niedługo będzie 3.9, może w niej będzie polski interfejs?" - na pewno nie bedzie miała polskiego interfejsu. Wczoraj rozmawiałem z konsultantem Comodo i napisał, że na chwilę obecną nie jest przewidywana translacja na innejęzyki oprocz ang.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#42
lunaticdreams napisał(a):"rozumiem ze SAS i SB na zadanie? inaczej bedzie to overkill systemu"
Tak Creer,SAS na żądanie a Spyware Blaster to po prostu lista stron które dodawane są do przeglądarek jako Stronki z syfem i td
Nie wiem tylko czy jest sens do tego dorzucać MVPS HOSTS file bo raczej zasada działania jest taka sama.
Więc popróbuję DW-WinXPFirewall(odpowiednio skonfigurowany,stealth.pozamykane porty.WWDC,SeconfigXP)
SpywareBlaster-MVPS HOSTS file.+SAS na żadanie, to było by wszystko do momentu Wyjścia nowej Avirki free
Jeszcze jedno Defensewall 2.09 czy najnowszy?


IMO MVPS HOSTS File wystarczy jako AS.
DW najnowszy - zbyt wiele sie ostatnio pozmienialo tzn Ilya pozmienial. Krytyczne bledy/wycieki pamieci plus nowe funkcje zwiekszajace bezpieczenstwo np. w ostatnim uaktualnieniu System Time Protection.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#43
Wielkie dzięki za info Creer
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości