Prawdopodobny problem z dyskiem
#1
Przypuszczam, że coś dzieje mi się z dyskiem. Przy próbie instalacji programu w trybie normalnym system zacina się i dysk dziwnie pracuje.
Poniżej screen z Crystal Disk Info.
Szykować się do wymiany?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Rozszerz okno, przesuń pasek lub skopiuj log do schowka i wklej na forum/wklej.org.
Odpowiedz
#3
SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Raport:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Jest jeden sektor, który w przyszłości zostanie uznany za bad sector i realokowany, ale to tyle.

Powierzchnia dysku jest w porządku, nie ma problemów z mechaniką.
Odpowiedz
#5
Dzięki Geniu Beer Zabieram się za szukanie problemu w software.
Odpowiedz
#6
W cale nie musi być relokowany ten C5, ja tak miałem identycznie na nowiutkim WD Blue 500GB AAKS, przeszło mu i zniknęło Smile

Jakby się pojawiły relokowane sektory (05) i rosły gwałtownie to wtedy jak najszybciej zgrywać.

Aktualny stan:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie mam niestety poprzedniego screenu z błędem bo z wrażenia zapomniałem zrobić.
Ale i tez nie mam żadnego interesu w tym żeby kłamać. Tak było.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
problem będzie dopiero <gorący> gdy wyczerpie się pula rezerwowych sektorówWink
Odpowiedz
#8
Hitachi ma taki swój programik do sprawdzania dysków, to możesz nim go przejechać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kiedyś miałem jeden Hitachi (IBM/Hitachi) dysk 3,5" chyba 160GB PATA, a to screen jakie sa narzędzia do tego (SATA tez powinny obsłużyć), i spis narzędzi jakie jeszcze mam na dysku do tych HDD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiem, czy są jeszcze na stronce producenta, po prostu poszukaj po nazwach w google, powinno znaleść Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości