Shadow Defender - nowe wersje
@M'cin
Uważasz, że pytający ma prawo się czepiać...dokładnie takiego słowa używa...a autor recenzji już nie ma prawa użyć  tego samego słowa w pytaniu zwrotnym? A przyszło Ci do głowy, że mógł napisać np. "mam jakieś...trochę...uwag...zastrzeżeń"...cokolwiek w innym tonie? "Czepił bym się"...ale się nie czepię, bo?...jego słowa to było zaproszenie do dyskusji?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
(10.02.2019, 13:19)ichito napisał(a): Uważasz, że pytający ma prawo się czepiać...dokładnie takiego słowa używa...a autor recenzji już nie ma prawa użyć tego samego słowa w pytaniu zwrotnym?
Nie po prostu nie wziąłem pod uwagę wcześniejszego posta Quassara i wyjęte z kontekstu wyglądało to źle. Moja wina.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Nie sprawdzałem osobiście, ale chyba mamy dość niepokojące informacje związane z SD i jego autorem - Tonym. Od jakiegoś czasu użytkownicy z Wildersów zgłaszają brak możliwości kontaktu z supportem SD - po wysłaniu wiadomości otrzymują zwrotne info na maila, że docelowa skrzynka jest pełna...nie dość tego Patric, który miał do tej pory jako jedyny możliwość kontaktu z Tonym napisał, że jego dotychczasowy prywatny kontakt również się urwał.
https://www.wilderssecurity.com/threads/...5/page-227

Sprawdziłem sobie, że domena SD ma ważną rejestrację do 25 kwietnia 2019...ponadto domena Xoslab.com gdzie prezentowany był drugi program Tony'ego (Easy File Locker) ma również wciąż aktywną rejestrację (do końca lipca 2019). Wydaje się, że mamy sytuację, z którą kiedyś już się spotkaliśmy czyli, że z Tonym kontakt się urwał...i oby tym razem nie całkiem.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości