ESET kpi?
#61
MateusXz: klapsa Ci dać? Grin
#62
MateusXz napisał(a):@Nero, chyba stałeś się właśnie drugą osobą z której Nikeszbędzie mówił, żeby się do niego nie odzywał Grin

____________________
Z tych testów wynika, że Symatec to w ogóle oślepł, ale oni nie sprawdzają na VT jak działa Sonar Smile
[/quo

Wiesz to jest forum.....
Jeżeli jemu sie to nie pododba to nie musi tu pisać.
Nikesz napisał(a):MateusXz: klapsa Ci dać? Grin


Zajmij się swoimi dziećmi!!!!!!!!!!!!!!
#63
nero: a ty lekcje odrobiłeś?
#64
A co ty z policji jesteś????
#65
Tajemnica państwowa Smile To tylko mamusia może i wiedzieć również, a wam nic do tego Craze
_______________
AVG wykrył 5 takich wirów co ich nie wykrywł avast! i avira.
_______________
Wczoraj byłem u swojej ciotki i Kaspersky przepuścił jej świństwo o nazwie Antivirus 360 i pozwolił mu działać w systemie (to się nazywa renomowany antyviorus) A ja musiałem kompa jej czyścić Combofixem, ale się udało Smile I teraz ma Avirę Free Grin A ten Antivirs blokował strony a antyvirusami, i trzeba było kombinować Smile Na szczęście Firefox bez dodatków się nie blokował Smile I świństwo wywaliłem razem z Kasperskym na zbity pysk.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#66
nero469 napisał(a):Nie opłaca się.
Już brałem w mixplusie .


A ja w play mix. Opłaca się, za 1 zł masz zadowalający telefon (ja kupiłem 8 miesięcy temu Samsunga L760 i działa ok) Smile a i kartą doładowujesz kiedy chcesz
sorry za ot

A czy jakaś firma kpi czy nie? Oni też są ludźmi i też muszą mieć dzień wolnego Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#67
@Mateusz
Jak nikesz jest taki mądry to niech dzwoni do eseta i sie spyta o której godzinie będzie wydana nowa baza hyhy.
#68
Nero: mogę im dać namiar na jednego złodzieja. Tato wie, ze kradniesz?
#69
nero widzę ze z ciebie taki legalny na lewo to byś przynajmniej się na publicznym forum nie przyznawał jak i o legalności Windowsa jak i używanego oprogramowania
Windows 7 + KIS 2010
#70
Nikesz napisał(a):Nero: mogę im dać namiar na jednego złodzieja. Tato wie, ze kradniesz?


NIKESZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TWOJEGO ŚWIĘTA.
dZIŚ JEST 8 KMARCA PAMIĘTASZ???
wSZYSTKIEGO NJ,NAJ,NAJ.
bartek46op napisał(a):nero widzę ze z ciebie taki legalny na lewo to byś przynajmniej się na publicznym forum nie przyznawał jak i o legalności Windowsa jak i używanego oprogramowania


TO BYŁ ŻART ALE WASZ MOŻNA W KONIA ROBIĆ.HYHY
#71
Ok. widze ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
Zamykam watek.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości