Czy windows defender działa tylko na legalnym windowsie????
#1
Please bo nie wiem czy instalować?????
Odpowiedz
#2
Z tego co pamiętam (a miałem przez jakiś czas Defendera) to owszem przy instalacji sprawdza legalność systemu.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#3
Szkoda.....
Odpowiedz
#4
Jesli chodzi o WD, to akurat nie masz czego zalowac, sa lepsze programy: SAS, MBAM, niestety darmowe wersje nie dzialaja w czasie rzeczywistym, tylko na zadanie, ale skan co jakis czas powinien wystarczyc.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
Jak zmienisz klucz to bedzie dzialalTongue

Dla mnie najlepszym programem antyspyware jest Spyware Doctor oraz Spybot. Pomimo, ze program ze stajni Pctoolsa sypie czasem fałszywkami. SAS i MBAM wg testow sa dobre, ale maja trudnosci z rozpoznaniem starszych malware.
Odpowiedz
#6
da się zainstalować na nieorginalnym systemie tylko trzeba pokombinować
Odpowiedz
#7
Zgadzam się z Creerem. WD gó**o znajduje a oprócz tego aktualizacje co parę dni! Totalne badziewie dlatego długo na moim kompie nie zagościło. Są lepsze programy tyle tylko że cięzko jest znaleźć darmowego antyspyware''a z ochroną w czasie rzeczywistym Sad

Ale czy warto kombinować z tak słabym programem jak WD?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#8
Windows Defender jak go testowalem na paczce z wirusami (spyware, trojany itd) to o dziwo znalazl bardzo duzo trojanow, a spyware tylko kilka.
Odpowiedz
#9
ja polecam SAS Free i MBAM Free + do tego jakaś dobra zapora (PC Tools Firewall Plus, Comdo, czy Online Armor). Owszem, jest antyspyware, który ma rezydenta - Spyware Terminator, ale... ta czara lista..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
windows defender dawno wyłączony w systemie, badziewie straszne
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
Plati napisał(a):ja polecam SAS Free i MBAM Free + do tego jakaś dobra zapora (PC Tools Firewall Plus, Comdo, czy Online Armor). Owszem, jest antyspyware, który ma rezydenta - Spyware Terminator, ale... ta czara lista..

No właśnie a w dodatku Spyware Terminator podobnie jak Defender wykrywa więcej trojanów niż spyware.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Aha,bo mialem nie dawno asquared ale strasznie duzo falszywek z glasza.
Odpowiedz
#13
ale problem macie nie ma co fałszywki to problem jest bardzo duży nie ma co, w ogóle tragedia
śmiać mi chce z tego jak ciągle jest ciągnięty temat fałszywek
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
co do Spyware Terminatora to instaluje jakiegos toolbara. Oczywiscie odznaczylem to, zeby nie zainstalowal, ale i tak jakis program zlokalizowal to jako spyware. O ile pamietam to a-squared.
Odpowiedz
#15
A-Squared pomimo tych fałszywek jest całkiem dobrym programem z dużą bazą sygnatur. Widział u mnie syf na kompie w przeciwieństwie do innych programów i nie były to fałszywki.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#16
polak900, jak chcesz możesz przeszukuać to forum i zobaczyć ile Asquared generuje fałszywek Smile
Ten program jest jak Sophos!
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Ja tam nie narzekam na A-Squared Anti-Malware. Te kilkanaście FP więcej nie robi mi różnicy podobnie jak w przypadku Avasta. Lepiej żeby chronił nawet kosztem FP niż siedział cicho w przypadku zagrożenia.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#18
mbm86 napisał(a):Ja tam nie narzekam na A-Squared Anti-Malware. Te kilkanaście FP więcej nie robi mi różnicy podobnie jak w przypadku Avasta. Lepiej żeby chronił nawet kosztem FP niż siedział cicho w przypadku zagrożenia.


Nareszcie ktoś kto rozsądnie podchodzi do zagadnienia FP Smile
Odpowiedz
#19
Plati napisał(a):polak900, jak chcesz możesz przeszukuać to forum i zobaczyć ile Asquared generuje fałszywek Smile
Ten program jest jak Sophos!


no i co z tego że generuje, ale jest pozatym dobry sporo wykrywa czy to fałszywka czy nie to nie problem, sprawdzi się np na virus total
i po problemie.
pamiętaj fałszywki sie biorą przeważnie nadmiernej czułości programu na zagrożenia, lepiej żeby tak działał to oprócz fałszywek jestduza szansa na wykrycie prawdziwego malware.
sorry mam takie zdanie macie może inne szanuje to
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Już wkrótce skończą się problemy który antyspyware z rezydentem wybrać. W Avirze Personal 9 będzie ochrona antyspyware.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości