Trefna aktualizacja Kaspersky
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ręce opadają - połowa kompów w firmie po tej cudownej aktualizacji została odcięta. Facepalmów by nie starczyło. Ja rozumiem, że jest wiele wpadek tego typu (np. Mcafee kasujący pliki systemowe), ja jednak na miejscu szefostwa to bym wywalił to dziadostwo na zbity pysk i zainstalował Comodo :-).
Odpowiedz
#2
No tak. Comodo to jedyny pakiet w 100% wolny od błędów Craze

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
COMODO w tym roku udowodnił, że można narobić masę błędów, więc to nie jest dobry przykład. Co jak co, ale Kaspersky miał w tym roku chyba najmniejsze problemy ze stabilnością (według mnie).
Odpowiedz
#4
Jednorazowe wpadki nie zmieniają na pewno całości opinii o programie, zwłaszcza kiedy mówimy o rozwiązaniach korporacyjnych. Tu nie wchodzą w grę tylko opinie paru "nawiedzonych zapaleńców", ale pieniądze i oferowane usługi. Comodo nie nada się dla firm z tej prostej racji, że to biznes i chronione dane mają inną "wagę", niż prywatne dane domowego użytkownika, a Comodo jest zbyt niestabilny by mu zawierzyć. Poza tym nie czarujmy się...jego głośne wpadki z niejasną polityką prywatności, certyfikowaniem podejrzanych firm i programów nie robią mu od lat dobrej opinii.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Ludzie ja żartowałem z tym Comodo dla firmy (dlatego buźka była). Wiem, że Kasper to dobra firma i innym też zdarzają się wpadki... Naprawdę. Po prostu napisałem pod wpływem chwili. Mina naszego działu IT była bezcenna jak próbowali zlokalizować co powoduje odcięcie od sieci...
Ja wiem, że Comodo to taki trochę partyzancka firma, która nie daje za bardzo wsparcia dla firm... Naprawdę...
Pozdrawiam :-).

PS. Liczyłem na jakiegoś facepalma od Ambienta. Przeliczyłem się niestety :-).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości