Dostępność Mamutu - nowa strona
#1
Cześć,

Wszystkie informacje dotyczące Mamutu zostały usunięte z polskiej strony. Od teraz angielski opis jest dostępny pod adresem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

skąd można także pobrać instalator i dokonać zakupu licencji.
Pracujemy nad nowym, polskim opisem.

Aplikację można także pobrać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Uwaga: Emsisoft nie planuje zaprzestania rozwijania Mamutu!
Odpowiedz
#2
Cytat: Uwaga: Emsisoft nie planuje zaprzestania rozwijania Mamutu!

Super; byłoby bardzo miło ujrzeć Mamutu 4 Smile.
Odpowiedz
#3
Dzięki Gieniu za informacjeSmile
Odpowiedz
#4
Emsisoft wycofuje ze sprzedaży znany i ceniony monitor behawioralny - Mamutu. Program wciąż będzie rozwijany i usprawniany, ale tylko w ramach modułu wbudowanego w Emsisoft Anti-Malware.

Wszyscy użytkownicy Mamutu mogą bezpłatnie przejść na Anti-Malware. Wzory zachowań i aktualizacje białej listy będą udostępnianie do 31 grudnia 2013 roku.

Online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
No to niech szlag...wszyscy uciekają od samodzielnych HIPS/blokerów i przekształcają je w moduły pakietów...to był jedyny aktywnie rozwijany samodzielny bloker po tym , jak zamknęli rozwój ThreatFire...mam wrażenie, że właśnie zamknięto jeden z bardzo chwalebnych etapów w rozwoju programów zabezpieczających.
I żal i złość...nie wszyscy przecież używają pakietów, a starsze programy przestają powoli być kompatybilne z nowymi systemami. Teraz jest moda na anti-exe i wcale mi nie podoba się takie upraszczanie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
ichito napisał(a):No to niech szlag...wszyscy uciekają od samodzielnych HIPS/blokerów i przekształcają je w moduły pakietów...


W pełni popieram. Niestety taka nastała moda że samodzielne firewalle czy HIPSy są nawymarciu Sad
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#7
Niestety...Kiedyś używałem Mamutu i byłem zadowolony. Szkoda, szkoda....
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#8
W zasadzie to chyba jedynym aktualnie rozwijanym samodzielnym HIPS-em jest SpyShelter (wiem, że pełni on głównie funkcje antiloggera). Ewentualnie Online Armor po wyłączeniu firewalla.

Pozdrawiam,
preter
...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości