Problem z Kartą MicroSD
#1
Witam mam Problem z kartą MicroSD w telefonie NOKIA 500 otóż . :

Zacznijmy od telefonu, Gdy włączam telefon wyskakuje mi Szyfrowanie karty pamięci , ja naciskam tak i pisze ze nie znaleziono klucza . i gdy wchodzę wPliki W miejscu karty piszę Urządzenie Uszkodzone , lecz wcześniej śmigała Dobrze. i Dodam że mam kod zabezpieczający doodblokowania klawiatury , i chciałem go usunąć a pisze że nie da się odblokować telefonu .

Komputer : Chciałbym odzyskać dane z tej karty i gdy podłączam doUSB i wchodzę to pisze że karta nie jest Sformatowana i czy Sformatować. Jak odzyskać pliki ?;/

Dodam że zaczęło się gdy włączyłem telefon , już włączałem wyłączałem fona kilka razy i kartę wkładałem kilka razy już . Proszę O POMOC!!
Odpowiedz
#2
Nokia 500Cool
Co do karty to spróbuj podłączyć ją przez jakiś adapter .
Co to problemów z telefonem to spróbowałbym aktualizacji/ ponownej instalacji oprogramowania przez Nokia Software Updater ( Totalny automat ) .
Odpowiedz
#3
Po aktualizacji pliki zostaną czy nie będzie ich z karty ?


Dodano: 27 sty 2013, 11:47

pozatym nie mam adaptera.
Odpowiedz
#4
Kartę pamięci wyciągnąć na czas aktualizacji.
Nie masz jakiegoś drugiego telefonu/sprzętu, sprawdzić jak będzie zachowywała się karta?
Odpowiedz
#5
Mam drugi .
Mogę zaraz sprawdzić , i Ostatnie pytanie jak włączyć żeby się aktualizowało .
Odpowiedz
#6
Nokia 500 ma Symbiana więc takim sposobem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Step 1.
To update your phone, you need Nokia Suite software on your computer.

Download Nokia Suite

Step 2.
Connect your phone to your computer with a compatible USB cable.

Step 3.
Start Nokia Suite, and select Tools > Software updates. Then select the updates you want to download, and select Install.


Myślę, że nie powinieneś mieć problemów dalej Wink
Odpowiedz
#7
Dobra jest jeszcze problem , gdy wkładam USB wybieram te Nokia Suite w telefonie żeby było aktywne i tak wyskakuje mi że telefon jako aparat i nie ma tego Nokia Suite choć wcześniej pamietam że było


Dodano: 27 sty 2013, 12:12

i jak inne opcje wybieram też nie ma w Mój Komputer , a gdy wszystko działało to było


Dodano: 27 sty 2013, 12:26

Pobiorę te Nokia Suit zachwile . Sory xd


Dodano: 27 sty 2013, 13:01

To tak , zainstalowałem Nokia Suite i Gdy każe mi podłączyć podłaczam wybieram nokia suite i slysze jak pare razy usb sie wlącza i wylacza i za jakis czas podloczone usb sie rozlacza ./
Odpowiedz
#8
Nie mam pojęcia co jest. Wadliwy kabel, może spróbuj wykorzystać inne gniazdo USB . Albo poczekaj chwilę.
Odpowiedz
#9
Gdy nie odpalam Programu działa normalnie kabel .
Odpowiedz
#10
Podłącz telefon w trybie Nokia Suite. Potem uruchom program i spróbuj zaktualizować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości