Optymalizacja Windows - co wybrać?
#1
Część,

Temat trochę z innej beczki, gdyż tym razem chodzi o wybór zestawu... optymalizującego system.Smile
Myślę, że odpowiedzi i polecane przez innych użytkowników SG programy nie tylko pomogą mi, ale również innych osobom.Smile

A więc tak:
Poszukuję kompleksowego pakietu optymalizacyjnego i jego uzupełnienia przez inne - mniejsze programy (czyściciele rejestru itd.)

Polecane programy mogą być zarówno płatne, jak i darmowe.

Jak na obecną chwilę z całych pakietów na oku mam TuneUp 2013 i Ashampoo 9
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#2
Ja nie używam pakietów do optymalizacji (tym bardziej nie widzę powodu aby za nie płacić).
U mnie sprawdza się kombinacja: CCLeaner, Defragler i Auslogics Registry Cleaner - wszystko za darmo i nie uważam, żebym potrzebował czegoś więcej.
Jeżeli potrzebujesz pakietu "all-i-1", to możesz mieć za darmo Wise Care 365:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub Glary Utilities Free:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- Polecam Promocja na 6 miesięcy .Sam go używam i jestem zadowolony.
Odpowiedz
#4
Takie tematy wracają co jakiś czas Grin
Poniżej kilka podobnych z forum...niektóre indywidualne propozycje się zmieniają, ale to też znak, że raz jedne programy nam bardziej pasują, a kiedy indziej nieco inne..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Lukasz_root napisał(a):Poszukuję kompleksowego pakietu optymalizacyjnego i jego uzupełnienia przez inne - mniejsze programy (czyściciele rejestru itd.)


Z używanego przez Ciebie pakietu TuneUp który sam jeszcze mam, ja jestem bardzo zadowolony Smile dobry do zarządzania autostartem i czyszczenia rejestru. Nie udało się mi niestety zdefragmentowac rejestru na win8, co mialo sie dokonac po restarcie, wystapil jakis blad, wiecej nie probowalem.

Advanced SystemCare 6 - byla kiedys promocja na 12 mcy. Naprawia rejestr, usuwa zbedne pliki, rzekomo nawet skanuje przed zlosliwym oprogramowaniem. Jest menedżer startu. Ale jak dla mnie posiada mniej opcji niż TuneUp, który dodatkowo sprawdza windows pod kątem uruchomionych zbędnych usług (chyba, że i tu jest taka opcja, bo nie sprawdzałem tak głęboko). Jest po polsku.

Advanced System Optimizer (SysTweak) - rowniez dorwalem klucz z promocji. Bardzo dokladnie (moze az za dokladnie ;-)) wyczyscil dysk ze zbednych tymczasowych plikow, rowniez zajal sie tez rejestrem. Jest dodatkowo skaner zlosliwego oprogramowania, nawet wykrył "trojana" którego nie widział AVG (o ile to był trojan). Jest po angielsku.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#6
WinTools.netPro
EnhanceMySe7en & Win8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz kontrowersyjny Sunrice Seven

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
Advanced SystemCare 6 - ostatnio była promocja i korzystam. Na tą funkcję skanowania pod kątem malware trzeba przymknąć oko Tongue
Mi wystarczy i mogę go polecić.
Odpowiedz
#8
Ale przecież w tym sofcie siedzi Bitdefender, więc nie ma co przymykać oka, mówię o wersji Ultimate.
Ostatnio było na tą wersję promo.
Odpowiedz
#9
Aktualnie używam CCleaner, Glary Ultilities, Eusing Free Registy Cleaner i Auslogic Registry Cleaner.
TuneUp mogę zakupić, zastanawia mnie tylko który pakiet ma wyższą skuteczność działania - TuneUp, czy Ashampoo. Uważam jednak, że chyba TuneUp.Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości