Promocja Bitdefender Internet Security 2013 - 23, 24, 25 stycznia
#81
A mi wyświetla się na czerwono informacja o tym, że promocja jest dostępna między 15:00 - 16:00 i nie mogę nic wpisać.None
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#82
Już po promocji! Była dostępna między 14:00 a 15:00 polskiegoczasu (Rumunia jest w strefie czasowej GMT +2).
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#83
Panowie oświeci mnie ktoś bo ogłupiałem .Zainstalowalem Bsc 2013 zarejestrowałem wszystko działało cacy.Po następnym restarcie kompa pisze ciągle że mam zły klucz wpisany.Co jest granę blokują te klucze czy jak ????.
Odpowiedz
#84
hmm, IS 2013 w wersji ENG ?
Czyściłeś rejestr po przeinstalowaniu BD ?
Odpowiedz
#85
tak z tej promocji BIS 2013ENG czysta pierwsza instalacja i lipa wszystko ładnie sie rejestruje a po restarcie pisze ze zly klucz.Co dziwne zajerestrowałem sobie konto u nich i pisze że licka w ważna a w programie że nieważna Tongue. To jakieś jaja normalnie.
Odpowiedz
#86
Sorgi napisał(a):tak z tej promocji BIS 2013ENG czysta pierwsza instalacja i lipa wszystko ładnie sie rejestruje a po restarcie pisze ze zly klucz.Co dziwne zajerestrowałem sobie konto u nich i pisze że licka w ważna a w programie że nieważna Tongue. To jakieś jaja normalnie.


U mnie to wyglądało tak:

1). Otrzymanie klucza
2). Pobranie wersji rumuńskiej
3). Po wielu nieoczekiwanych przygodach z egzotycznym językiem udane zainstalowanie programu w wersji rumuńskiej
4). Aktywacja, z klucza, na 365 dni
5). Po wielu nieoczekiwanych przygodach z egzotycznym językiem udane odinstalowanie programu w wersji rumuńskiej
6). Pobranie przyjaznej wersji angielskiej
7). Instalacja wersji angielskiej bez przeszkód i nieoczekiwanych przygód
8). Przepisanie klucza z wersji rumuńskiej (po wcześniejszym wybraniu triala) = 365 dni licencji
9). Wszystko działa nadal po restarcie Smile
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#87
Sorgi napisał(a):tak z tej promocji BIS 2013ENG czysta pierwsza instalacja i lipa wszystko ładnie sie rejestruje a po restarcie pisze ze zly klucz.Co dziwne zajerestrowałem sobie konto u nich i pisze że licka w ważna a w programie że nieważna Tongue. To jakieś jaja normalnie.

sprubuj odistalowac BIS następnie użyjnarzędzia do czyszczenia pozostałości

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i ściągnij wersje instalacyjna np z forum bitdefenera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dodam ze umieszczone instalatory są w wersji offline i ich waga wynosi ok 270 MB

Bez problemu można ściągnąćpolska wersje wystarczy skopiować link np

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wklej pl-plzamiast en-us

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

po ściągnięciumamy polska wersje produktu z wersja 64 bitowa robimy tak samo jak z wersja 32 bitowa

U mnie pakiet dział bez najmniejszych problemów w wersji angielskiej ściągniętej z linków z forum Bitdefendera
Odpowiedz
#88
ok dzieki zap omoc sprawdze czy bedzie działaćSmile
Odpowiedz
#89
Mam pytanko a jak mam kilka kluczy to jak zrobić by np. dobić klucze na kilka lat?
Odpowiedz
#90
Ja wpisywałem jeden po drugim i sumowało się.
Odpowiedz
#91
Jak mam klucz z którego korzystam to mam 363 dni jak wbiłem drugi to mi wyskoczyło 365 dni więc nie wiem jak mam je zsumować oba mam na koncie w BitDefender to znaczy co teraz ten co mam na nim 365 dni też licznik zacznie leciec?
Odpowiedz
#92
Klucze zsumują się tylko wtedy, gdy drugi wpisany klucz nie został jeszcze aktywowany i nie jest przypisany do konta.
Odpowiedz
#93
Czyli licznik drugiego klucza na którym mam 365 dni nie ruszy? Bo mam go na koncie i będę mógł go wbić po 363 dniach?
Odpowiedz
#94
Ja wpisałem 3 klucze jeden po drugim i mam teraz 1095 dni Tongue
Odpowiedz
#95
Ale te z promocji?
Odpowiedz
#96
Tak te z promocji sumują się jak nie masz ich na swoim koncie Bitdefender i każdy z kluczy nie był aktywowany.Wink


Dodano: 26 sty 2013, 21:24

szewcu1985 napisał(a):to znaczy co teraz ten co mam na nim 365 dni też licznik zacznie leciec?


Tak na dwóch licznik leci niestety bo zostały aktywowanei przypisane do konta Bitdefender.
Odpowiedz
#97
Swoją drogą, zauważyłem ogromny i nagły wysyp kluczy do Bit Defender IS 2013 na pewnym popularnym polskim serwisie aukcyjnym ...
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#98
Sorki, ale nie bardzo rozumiem.
Mam używaną licencję na BD ważną jeszcze przez ponad 300 dni. Chciałem dodać tą z promocji - jak to zrobić aby się zsumowały ?
Odpowiedz
#99
@yaslaw
Wpisujesz klucz w oknie programu i to wszystko, tylko jak masz polską wersję Bitdefendera to chyba nie przyjmie tego klucza z promocji. Musisz spróbować.

Edit: Tylko ten klucz wpisujesz jako drugi czyli jak masz już aktywowany program z tą licką na 300 dni to dopiero wtedy wpisujesz klucz.
Odpowiedz
Dzięki Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości