prawda o wirusie na www.literatura.new.pl
#1
Prawda jest bolesna, niestety... Rano pisałem, że już ESET nie robi FP. Otóż... to nie był FP. Tylko ESET znalazł wirusa na stronie mojej żony. I... Chrome MateuXs go widział, lecz wczoraj to zlekceważyliśmy Smile.

Było to tak: wieczorem wydawało się, że to FP, bo jedynie ESET wariował. Za stronę ręczyłem, gdyż to strona mojej żony. Rano sprawdziłem - ESET przestał szaleć. Polazłem do pracy. Wracam, a w skrzynce mail od właściciela serwera: "wirusa kleiłeś przy aktualizacji strony".

Jaki program wpuścił wirusa, którego następnie wykrył ESET? Ano Kaspersky, niestety... To pierwsza jego wpadka u mnie. I czapki z głów przed ESETem!
Odpowiedz
#2
ale pozniej eset przestał szaleć a wirus nadal był Tongue
Nikesz czy możesz przesłać wirusa na speedyshare a na forum tylko link bo chciałem potestować na Avirze?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Nawet nie wiem, co to było... Sad Myślałem, że ESET zwariował, więc nie patrzyłem dokładnie Wczoraj go nie zdjąłeś?
Nie, jak ESET przestał szaleć, to go uz nie było, bo właściciel serwera go usunął.
Odpowiedz
#4
A może masz to cudo w kwarantannie NOD-a?
Odpowiedz
#5
Nikesz napisał(a):Wczoraj go nie zdjąłeś?

Czego nie zdjąłem?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Pablosss napisał(a):A może masz to cudo w kwarantannie NOD-a?


Nie mam, bo tak mnie ESET zdenerwował, że go zaraz odinstalowałem Sad

Plati: Ktoś go wysyłał do sprawdzenia, myślałem, że to Ty... Może to MateuXz
Odpowiedz
#7
Nikesz napisał(a):
Pablosss napisał(a):A może masz to cudo w kwarantannie NOD-a?


Nie mam, bo tak mnie ESET zdenerwował, że go zaraz odinstalowałem Sad

Plati: Ktoś go wysyłał do sprawdzenia, myślałem, że to Ty... Może to MateuXz


co cię zdenerwowało i jaka wersja?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Zdenerwował mnie wczoraj ESET, gdy znalazł wirusa na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odinstalowałem go, bo myślałem, że jaja sobie robi Smile Okazało się, że miał rację. Jako jedyny chyba z AV!
Odpowiedz
#9
Nikesz napisał(a):Zdenerwował mnie wczoraj ESET, gdy znalazł wirusa na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odinstalowałem go, bo myślałem, że jaja sobie robi Smile Okazało się, że miał rację. Jako jedyny chyba z AV!


Najwidoczniej jest dobry Tongue , śmiem napisać , że bardzo dobry !
Odpowiedz
#10
Udało się jak ślepej kurze, albo jak ślepemu psu w obcej wsi Grin
Odpowiedz
#11
pewnie jeszcze wirus był z górnej półki
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
a nie pamiętasz nazwy wirusa?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Ciekawe czy ktoś go wysłał do Labu Aviry.

Nikesz a skąd właściciel serwera miał taką wiadomość? Co mu o tym powiedziało?
Odpowiedz
#14
Wysłałem mu maila, żeby sprawdził, co się dzieje. Sam byłem zaniepokojony. Myślałem, że to może jakiś uczeń mojej żony coś tamshackował... Nie wierzyłem w wirusa, lecz na wszelki wypadek poprosiłem, żeby sprawdził.Wirusa usunął szybko, ale odpisał dopiero dzisiaj w południe.
Odpowiedz
#15
Nikesz napisał(a):Udało się jak ślepej kurze, albo jak ślepemu psu w obcej wsi Grin


Dość często się udaje .
Odpowiedz
#16
Nikesz wierzysz w to że mogłeś aż tak się pomylić? Trochę to dziwnie wygląda nie uważasz?
Odpowiedz
#17
Pablosss napisał(a): Nikesz wierzysz w to że mogłeś aż tak się pomylić? Trochę to dziwnie wygląda nie uważasz?


A co tu dziwnego? KIS milczy, NIS milczy, AVira milczy, Avast milczy i tylko nowy ESET wczoraj widział tego wirusa... Nic dziwnego, że w czasie wrzucania plikó2w przez FTP kaspersky puścił wirusa jeśli do dzis go jeszcze nie zauważa! Nikt na moim miejscu by w tego wirusa nie uwierzył!
Odpowiedz
#18
Nikesz napisał(a):
Pablosss napisał(a): Nikesz wierzysz w to że mogłeś aż tak się pomylić? Trochę to dziwnie wygląda nie uważasz?


A co tu dziwnego? KIS milczy, NIS milczy, AVira milczy, Avast milczy i tylko nowy ESET wczoraj widział tego wirusa... Nic dziwnego, że w czasie wrzucania plikó2w przez FTP kaspersky puścił wirusa jeśli do dzis go jeszcze nie zauważa! Nikt na moim miejscu by w tego wirusa nie uwierzył!


Tym bardziej ty w niego byś nie uwierzył .
Odpowiedz
#19
A Ty byś uwierzył, gdyby wszystkie AV milczały, a tylko, powiedzmy, KIS uważał, że to wirus? też nie!
Odpowiedz
#20
Nie uwierzyłbym tym bardziej gdyż zdawałbym sobie sprawę , że KIS jest mocno podatny na fałszywki .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości