Oddam TrustPort czeka na nowy dom !
#1
Witajcie, mam do oddania dziś aktywowaną na moje dane licencję na TrustPort Total Protection 2013. Do tego jestem w posiadaniu dwóch kluczy na TrustPort USB i Trustport Tools przy czym ich nie aktywowałem i nie wiem czy działają.

Polecam, to jedna z najciekawszych linii programów na polskim rynku.
#2
McAlex chętnie przygarnę bo za parę dni skończy mi się promo licencji w Esecie Sad .TrustPort Total Protection 2013 przyda mi się zobaczę co on potrafi na kilku testach.
#3
ja również chętnię przyjmę TrustPort Total Protection 2013 Wink
#4
No to będzie losowanie. Umówmy się, że zgłoszenia przyjmuję do jutra do 20.
#5
McAlex napisał(a):No to będzie losowanie. Umówmy się, że zgłoszenia przyjmuję do jutra do 20.


Nie musisz losowanie robić ja rezygnuje z Darowizny poradzę sobie Wink
#6
A może ktoś chce Trustporta USB? Fajnie jest mieć antivirusa z pendriveGrin
Możnago ze sobą nosićCool
#7
McAlex napisał(a):A może ktoś chce Trustporta USB? Fajnie jest mieć antivirusa z pendriveGrin
Możnago ze sobą nosićCool


Mnie by się przydał.
#8
Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
#9
TrustPort USBmam też klucz,więc mogę również odstąpić Smile
#10
Twoja stara napisał(a):Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile


Pakietu już nie mam, pozostał antivirus USB i narzędzia TrustPorta niezbędne dla każdego komputera !Lol

Pakiecik , no cóż, ani mrozi ani grzeje jeśli chodzi o zużycie zasobów. Jak na 3 skanery jest lekki, ale też multifunkcjonalny.
#11
Twoja stara napisał(a):Ja chętnie wziąłbym ten pakiet tylko proszę McAlexpowiedz mi jak on obciąża systemSmile

Dałem Ci kiedyś lickę na ten softSmile
#12
Kompletnie zapomniałemCool
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
#13
Ja bym najpierw proponował wypróbowywać triale przed wklepywaniem licek. TrustPort USB może przydać się jako skaner na żądanie . Kto chce, kto chce .. Wink
#14
Ja bym chętnie wziął TrustPort USB, przyda się.Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
#15
Zostały jeszcze narzędziaSmile
#16
Ja Alexie poproszę Smile
#17
Łejws w takim razie wyślę Ci licencję. Temat zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości