Bitdefender Traffic Light, duża aktywność po starcie
#1
Nie wiem czy dobry dział, jak coś proszę o przeniesienie.

Ostatnio postanowiłem uzupełnić moją skromną ochronę o ten dodatek:
Bitdefender Traffic Light (pełna wersja), OpenDNS, EMET, SSPremium

Zauważyłem dość dziwne zachowanie co bardzo łatwo jest odczuwalne na moim staruszku. Zaraz po starcie systemu, nawet jak nic nie uruchomię to Bitdefender Traffic Light zaczyna mielić dość pokaźnie dyskiem, schodzi mu się z dobrą minutę. Czy on pobiera jakieś sygnatury albo co on tak ambitnie sprawdza? Myślałem, że ten dodatek chodzi tylko jak przeglądam sobie strony WWW? Korzystam z IE bo nie chciało mi się nic więcej instalować, a gry nie wymagają OperyLol

Ja tam tylko odpalam Steam''a i ewentualnie jakąś grę, ale one nie łączą się z netem. Może trza było sam dodatek zainstalować? Albo czy ma to sens przy OpenDNS?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#2
Wersja pełna jest kiepskim wyborem, bo potrafi ładnie przymulić. Lepiej spisuje sam dodatek.
Odpowiedz
#3
ktośtam napisał(a):Wersja pełna jest kiepskim wyborem, bo potrafi ładnie przymulić. Lepiej spisuje sam dodatek.

Czyli jednak wyleci, bo nie trawię jak coś mi mieli, sam Win już za bardzo mi mieli, a kolejny program to tylko problem. Nie ma gołego dodatku do IE, więc raczej ten rodzaj ochrony odpada. Z drugiej strony przeglądam tam raptem tylko znane mi strony. Dzięki za szybką odpowiedź.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#4
Pełna wersja pobiera sygnatury. Nie jest wcale taka ciężkaWink
Odpowiedz
#5
Jest ciezka Grin Strony wolniej sie laduja z tego powodu, ze sam program wolno laduje sie (ten toolbar w przegladarce).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości