Zestaw na Androida - Wydzielone
#1
Witam
Zakupiłem smartfona na androidzie 4.1.1 i szukam płatnego programu który będzie skuteczny i w miarę lekki może to być pakiet is ( jeśli takie występują ) ewentualnie av + zapora . Dla ułatwienia dodam że telefon to Samsung Galaxy Note 2

Dzięki i pozdrawiam

Wydzielam / Waves97

Odpowiedz
#2
Myślę, że avast! Mobile Security jest najlepszym wyborem i na dodatek darmowym. Smile
Odpowiedz
#3
Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .
Odpowiedz
#4
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .


więc avast odpada Smile

Odpowiedz
#5
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .

Niekoniecznie na niektóre modele telefonów są takie "rooty“ ze wystarczy później wgrać oryginały soft i jest. Sam jestem świeżo po elicie i żałuje ze tak długo wzlekalem. Z mojej strony polecam root + firewall, od czasu do czasu skan na żądanie oraz instalacja programów z oficjalnych źródeł.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#6
Quonirath napisał(a):
Sorgi napisał(a):Avast dobry tylko szkoda że aby aktywować zaporę trzeba rootwać telefon co się równa z utratą gwarancji .


więc avast odpada Smile

Niekoniecznie. Mozna uzywac bez zapory. Ms wiele innych przydatnych funkcji.
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#7
A nie ma nic innego co nie będzie wymagało rotowania telefonu a będzie tak samo skuteczne Question

Odpowiedz
#8
Z tego co się orientuję, to żaden FW nie zadziała bez roota.
Odpowiedz
#9
Dokładnie tak jak kolega wyżej wspomniał FW wymaga ROOT ale on jest tylko potrzebny do blokowania dostępu do neta wybranym apką i jest to tylko nakładka na firewall w telefonie bo każdy telefon z androidem posiada zaporę Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#10
slawsi5 napisał(a):Dokładnie tak jak kolega wyżej wspomniał FW wymaga ROOT ale on jest tylko potrzebny do blokowania dostępu do neta wybranym apką i jest to tylko nakładka na firewall w telefonie bo każdy telefon z androidem posiada zaporę Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2


czyli jeśli do androida nie trzeba fw to co z av polecacie norton, kaspersky, f-secure czy może coś innego Question

Odpowiedz
#11
Jeżeli już musisz wydać jakieś pieniądze, to zamiast w AV zainwestuj w jakiś porządny anti-theft.
Na przykład zbierający bardzo dobre opinie Cerberus:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
Jeśli darmowy to tylko Avast, z płatnych Kaspersky Wink

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#13
Z tego co widzę to ten ceberus sprawdza się w przypadku kradzieży a mi na tym aż tak bardzo nie zależy bo i tak mam telefon ubezpieczony na wypadek kradzieży więc luz. Bardziej mi zależy na bezpieczeństwie w sieci Smile
@slawsi5 właśnie też myślałem o kasperskym bo mam też na kompie ewentualnie jeszcze słyszałem że f-secure jest też dobry.
Ty widzę używasz kasperkiego i jak on się sprawuje bardzo obciąża czy jest niezauważalny, czy ma jakiś wpływ na wytrzymałość baterii??

Odpowiedz
#14
Ja mam pełna wersje Dr.Web z tego co zauważyłem to nie wpływa on prawie wcale na zużycie baterii.
Odpowiedz
#15
eScan Mobile Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Kaspersky Mobile Security

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Sophos Security & Antivirus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
#16
Quonirath napisał(a):Z tego co widzę to ten ceberus sprawdza się w przypadku kradzieży a mi na tym aż tak bardzo nie zależy bo i tak mam telefon ubezpieczony na wypadek kradzieży więc luz. Bardziej mi zależy na bezpieczeństwie w sieci Smile
@slawsi5 właśnie też myślałem o kasperskym bo mam też na kompie ewentualnie jeszcze słyszałem że f-secure jest też dobry.
Ty widzę używasz kasperkiego i jak on się sprawuje bardzo obciąża czy jest niezauważalny, czy ma jakiś wpływ na wytrzymałość baterii??

Jest niezuważalny, lepszy od Avast Smile

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#17
Kasperkiego mam na kompie od kilkuładnych lat i nigdy mnie nie zawiódł więc może i na fona trzeba mu zaufać choć ponoć są jakieś problemy w chwili uruchomienia ochrony prywatności tak czytałem na forum kasoerskiego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ciekaw. Może spróbuje bo teraz kosztuje tylko 55 złotych. Ewentualnie zostaje jeszcze f-secure

Odpowiedz
#18
Szczerze pisząc w obliczu możliwości darmowego Avasta - kupowanie płatnych programów zabezpieczajacych to zwyczajna strata kasy. Tu jest inaczej, niz na rynku dla PC - Avast przegonil resztę i dajebardzo dobry produkt za darmo.
Chyba tylko Cerberus mu nie ustępuje, jesli chodzi o moduł Anti Theft - ale jes płatny.
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#19
Nurtuje mnie jeszcze jedno gdzie tak naprawdęczają się te zagrożenia załapania jakiegoś syfu czy tylko podczas instalacji jakiś aplikacji czy też podczas normalnego przeglądania internetumożna coś złapaćQuestion

Odpowiedz
#20
Jeśli korzystasz ze sklepu Google i przez niego instalujesz aplikacje - raczej nie musisz się niczego obawiać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Surfowanie po internecie na przeglądarkach w Androdziejest w miarę bezpieczne. Gdyby były jakieś poważne zagrożenia, na forum pojawi się odpowiedni temat. Idea

Jedyne zagrożenie to właśnie tzw. rootno ikradzież/zgubienie telefonu.
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości