Kaspersky blokuje stronę gry FEARTIME
#1
Cześć,
Kaspersky blokuje stronę gry FEARTIME: [attachment=182]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- sprawdźcie, czy wasze antyviry też blokują Wink

Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
mój Procesor nie może wyrobić, wszystko się zacina Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Hahaha....A to dobre, już Kasparsky nie wykrywa wirusa Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#4
No może u ciebie lepiej działać jak masz nowszy komputer. Ten komputer, z którego aktualnie piszę jest stary i to dlatego mi się ta strona tnie Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Avira Premium siedzi ciiiichooooo Smile
Odpowiedz
#6
podobnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Za kilka godzin uruchomię lapka i też będzie ekstra Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Ale to zależy jaki procek i ile ramu Grin U mnie wykorzystanie procesora podczas gry to: 2% :d

Ale nagle przestał wykrywać, jak go wyłączyłem i wszedłem na stronę, a jak go włączyłem i chciałem wejść to już normalnie się ładowała Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
MateusXz napisał(a):Ale nagle przestał wykrywać, jak go wyłączyłem i wszedłem na stronę, a jak go włączyłem i chciałem wejść to już normalnie się ładowała Grin


To teraz wykonaj pełen skan systemu Grin
Odpowiedz
#10
Na tej stronie ESET Smart Security 3.0 widzi trojana. Obrazek w załączniku.
Odpowiedz
#11
A kaspersky widział Trojan Downlader, czy coś takiego
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
I teraz pozostaje pytanie: Antywirusy które wykrywają mają rację czy wykazują FP?
Odpowiedz
#13
@RatatuiWyciągnij plik z kwarantanny NODA i wyślij na VT, to zobaczymy czy tylko te dwa antyvirusy wykrywają zagrożenie.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
Skanowałem na VT plik który chce się pobrać po wejściu na stronę - VT nic nie wykrył ( żaden skaner ) -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
skanowałem vt nic nie znalazło
skanowałem tym macie wynik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


też nic
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Czyli mamy FP, albo strona czasami szwankuje ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
Tylko czemu szwankuje na NOD-zie i Kasperskim a na reszcie nie? Smile Moim zdaniem NOD i Kasperski zaliczyły FP.
Odpowiedz
#18
Jednak Norton jeszcze tej strony nie skanował Smile Za pierwszym razem wczytało stronę: "republika.pl", na której o dziwo też jest sporo wd. Nortona szkodliwych obiektów.
Odpowiedz
#19
Pablosss napisał(a):Tylko czemu szwankuje na NOD-zie i Kasperskim a na reszcie nie? Smile Moim zdaniem NOD i Kasperski zaliczyły FP.


wszystkie testy pokazują że tak FP, ale może być to też podobna sytuacja jak z avastem, dlatego jestem ostrożny w ocenach, firmy eset i kaspersky to potentaty w dziedzinie zabezpieczeń
sytuacje podgrzewa fakt że to jest gra online i może ktoś tam specjalnie exploita wrzucił do kodu strony żeby szpiegować graczy, nie wiem tego na 100 procent, ale takie są moje wnioski na ten temat
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Pliki które wskazał Norton Avira blokuje ( 4 bo 1 nie mogę otworzyć ).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości