Podejrzenie infekcji - uruchomienie nieznanego programu.
#1
Witam, dziś uruchomiłem aplikację z nieznanego źródła (jak to z większością wszelkiej masy botów i innych makr bywa). Zachęciło mnie to, że masa ludzi wychwalała aplikację, jedynym problemem było to że program generował GUiD komputera, trzeba było je podać na forum, na którym owy bot był reklamowany, aby administratorzy aktywowali Twój dostęp do niego. Niestety, po bezpośredniej rozmowie z całym twórcą tego projektu jakoś przestałem mu ufać, dlatego też dla świętego spokoju wrzuciłem plik na virusscan.jotti.org - niby tylko 2 infekcje, ale to wciąż dużo zwłaszcza, że ostatnio robiłem format i średnio chce mi się robić kolejny. Dodaje logi z OTL (zmieniłem tylko "Pliki młodsze niż" na 7 dni jako, że kliknąłem w ten program dziś około 8) i wyłącznie ustawienie oraz link do skanu tego pliku na jotti.org.

Otl.txt -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Extras.txt -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jotti.org -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z góry dzięki za wszelką pomoc.
#2
Jest czysto ja tu nic nie widzę,profilaktycznie możesz przeskanować Malwarebytes Anti-Malware 1.70.0.1100i Hitman Pro 3.7.0.184
#3
Nic nie ma, niemniej jednak dzięki za sprawdzenie. Temat do zamknięcia / kasacji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości