Problem ze stylem luna
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i teraz mogę jedynie używać klasycznego Sad

log otl

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

extras

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


log ze skanowania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wirusa już nie ma
#2
Sprawdź, czy masz folder ..Windows/Resources/Themes + wszystkie potrzebne pliki w folderze Luna.
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
#3
Wszystko jest

Windows Classic
luna + folder

i inne kompozycje
#4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Question

Wybitnie podobne tematy.
#5
Sprawdzałem wszystkie rzeczy z tamtego tematu ale nadal mam błąd
#6
Odinstaluj Vista Inspirat tym programem bardzo łatwo uszkodzić system.
#7
Nie wyłączyłeś czasem usługi odpowiedzialnej za kompozycje? Często programy w stylu tuneup itd proponują takie rozwiązanie celem przyspieszenia kopmpa
ESET Smart Security 10
#8
Grzesiu napisał(a):Sprawdzałem wszystkie rzeczy z tamtego tematu ale nadal mam błąd


Bardziej mi chodzi tutaj o to że dajesz tego samego screena co poszkodowany na innym forum. Nawet logi te same.

Skoro to Twój temat to niech kolega Broda go kontynuuje. Podwójne zabawy z logami mogą się źle skończyć.
#9
Waves97 napisał(a):
Grzesiu napisał(a):Sprawdzałem wszystkie rzeczy z tamtego tematu ale nadal mam błąd


Bardziej mi chodzi tutaj o to że dajesz tego samego screena co poszkodowany na innym forum. Nawet logi te same.


bo to ten sam komputer a poszkodowany brat


Street napisał(a):Nie wyłączyłeś czasem usługi odpowiedzialnej za kompozycje? Często programy w stylu tuneup itd proponują takie rozwiązanie celem przyspieszenia kopmpa


nie

Waves97 napisał(a):
Grzesiu napisał(a):Sprawdzałem wszystkie rzeczy z tamtego tematu ale nadal mam błąd


Bardziej mi chodzi tutaj o to że dajesz tego samego screena co poszkodowany na innym forum. Nawet logi te same.

Skoro to Twój temat to niech kolega Broda go kontynuuje. Podwójne zabawy z logami mogą się źle skończyć.


masz racje

proszę zamknąć temat

Zamykam na prośbę autora tematu - Waves97


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości