Ogólnie o nas
#1
W tym temacie napiszmy coś o sobie, abyśmy mogli się lepiej poznać, a nie tylko pisać i pisać o zabezpieczeniach.
Mam x lat. Lubię dobrą muzykę, szczególnie Roisin Murphy, Evanascence i jeśli coś mnie najdzie techno, ale wyłącznie bez głosu. Czasami lubię posłuchać Rihanny(czyt. Ruhanny) oraz Depehe Mode.
Mam wiele przyjaciół, nie mieszkam sam. Mam dwa koty, dlatego nie mieszkam sam Smile. Nie lubię chodzić po sklepach, no chyba, że Ada mnie wyciągnie i będzie chciała połazić po sklepach.
Mieszkam aktualnie w Warszawie, na Białołęce, jeżdżę Chevroletem Aveo. Lubię swoją pracę, ale nie powiem czym się zajmuję. Czasami jestem modelem w sesjach zdjęciowych.
Pozdrawiam i czekam na informacje od was.

Edit.

Noszę okulary, ale nie dla ozdoby, niestety mam dość sporą wadę wzroku. Moja dziewczyna Ada jest stylistką i lubi "bawić się" mną, w związku z tym co dzień wyglądam inaczej i ciągle zmienia mi ubiór, tzn. mam nowe rzeczy, więc wypad do sklepu min. 2 razy w tygodniu to norma. Ostatnio kazała mi zapuścić włosy i tak się dzieje. W weekendy robimy wypady poza miasto i budujemy domek.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
mam również x latSmile
lekarz - specjalizacja z radiologii
żonaty i dzieciaty
hobby: moja specjalizacja, internet, komputery, zabezpieczenia i najważniejsze wędkarstwo głównie spinning
muzyka: progressive rock, metal, gothic meta czasami jak mam zły humor black metalSmile
samochód: ford focus obecnie niedługo zamiana na większy coś ala mondeo.
Nie lubię chodzić po sklepach Smile witaj w klubieSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
To i ja skrobnę o sobie parę słów Smile

Mam ... lat Smile
Technik ekonomista od 7 boleści ( zawód nazwijmy to wyuczony ) Grin
Praca: Powiedzmy że zajmuje się rozdawaniem forsy ludziom Grin
Kawaler
Hobby: muzyka, net i bezpieczeństwo, długie, romantyczne spacery
Muzyka: różna, w zależności od aktualnej zachcianki Smile
Od sklepów trzymam się z daleka, nie lubię tam zaglądać Smile
Mój aktualny, nowiutki pojazd to GTM CHALLENGER Smile
Odpowiedz
#4
Fajnie fajnie, to już wiemy o sobie więcej.

@Pablosss a ile wyskrobałeś za tego GTM''a ??

Ja zamierzam zmienić Chevroleta na "Samochód dla ludu", czyli Volkswagen''a Passat''a CC, gdyż bardzo mi się podoba i osiągi ma niezłe, a desingem przypomina Mercedesa CLS czy jakoś tak.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
MateusXz napisał(a):@Pablosss a ile wyskrobałeś za tego GTM''a ??


10 patyków dałem.
Odpowiedz
#6
Jestem dziennikarzem; mieszkam na Dolnym Śląsku. Żona, dwoje dzieci. Nie mogę żyć bez muzyki (King Crimson, Camel, Dire Straits, Radiohead, Archive, Travis, Keane i podobne klimaty), włoskiej kawy i... telefonów komórkowych, które zmieniam tak samo często jak programy antywirusowe - ha ha. Jeżdżę C3.
Odpowiedz
#7
Mam ... lat. Ja preferuję różne typy muzyki, to co mi wpadnie w ucho jednak najbardziej lubię utwory ATB, Armina VB, czasami (jeśli mam ochotę) to także Enya, Marquess, Evren Ozan, Global Deejays, Uniting Nations, Faithless czy Rammstein.
Interesuję się w szczególności piłką nożną (kluby: Barca, ManU, Heart of Midlothian), sprzętem komputerowym, netem, antywirusami, muzyką.
Ja lubię sklepy, zwłaszcza te duże, gdzie najczęsciej bywam w dziale RTV, bywam też często w Vobisie i salonach telefonicznych
Edytuję od dawna na Wikipedii jako zarejestrowany użytkownik, można mnie spotkać w historii artykułów o piłce nożnej i o Avirze Smile
Mój wymarzony wóz to Bugatti Veyron 16.4, a tak naprawdę to VW Passata lub Toyote Avensis.

Mateusz, jak ty możesz mieć auto jak nie jesteś pełnoletni? Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
W sensie mój tatuś, bo z przyzwyczajenia piszę, że to to jego, bądź mamy jest moje Grin To takie dziecinne przyzwyczajenie. A praca to szkoła dlatego nie chciałem mówić Grin
_______
Zazwyczaj piszę, że mieszkam sam Smile Bo nie chce mi się tłumaczyć, że mam mamę i tatę więc piszę tylko o kotach. Na szczęście niedługo rodzice postawią dom i będę mieć więcej luzu i Ada będzie mogła częściej przychodzić.
_______
A teraz już wiecie, że jestem niepełnoletni i rodzice nade mną czuwają Grin
_______
Może jeszcze chcecie wiedzieć jak dziecku idzie w szkole ?
@Plati już wiesz dlaczego piszę, że ja wymienię, kupię i zbuduję Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
Hmmmm mam 20-25 lat. ZgadnijcieTongue Z zawodu technik handlowiec. Były informatyk korporacyjny i konsultant RTV.

Aktualnie zajmuje sie podrozowaniem oraz bukmacherstwem.

Najbardziej mnie interesuje: to co wyzej oraz psychologia, kobiety zuzel, komputery, muzyka (zbieram albumy muzyczne od jakis 5 lat), pilka nozna. Uwielbiam poznawac nowe rzeczy, dlatego
czesto wpadam w kłopoty.

Do sklepow lubie chodzic, lecz abym zostal tam na dluzej musi mi sie cos od razu spodobac inaczej szybko wychodze.

Edit: interesuje mnie tez dobry tenis kobiecy.
Odpowiedz
#10
I to trochę krępujące jak jestem najmłodszy na forum i trzeba się przyznać, że ktoś ma nade mną kontrolę Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#11
ELWIS1 napisał(a):pilka nozna.


Jakie kluby?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
MateuszX: Wszystko ok. Przynajmniej jesteś skromny i sympatyczny. Są tacy, którzy siedzą na rodziców garnuszku, uczą się dopiero, a myślą, że zjedli wszystkie rozumy. Tak trzymaj!
Odpowiedz
#13
Valencia, Barcelona, Chelsea. Najbardziej kibicuje Valencii, ale ostatnio cos cienko. Z reprezentacji oczywiscie Hiszpania, Argentyna, SzwecjaSmile
Odpowiedz
#14
Dzięki Nikesz. Proszę bardzo to link do mojego profilu, na razie jedno zdjęcie, ale wybieram się do mojej Patrishiah na sesję i wtedy dodam więcej Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#15
ELWIS1 napisał(a):Valencia, Barcelona, Chelsea. Najbardziej kibicuje Valencii, ale ostatnio cos cienko. Z reprezentacji oczywiscie Hiszpania, Argentyna, SzwecjaSmile


W poprzednim sezonie Valencii było zdecydowanie gorzej, a w tym mogli zatrzymać Hildebranda. A tak mają Renana, a ostatnio bronił nowy bramkarz, ale za dobrze nie wypadli. Niech zatrudnią jakiegoś utalentowanego bramkarza mp. Asenjo czy Craig Gordon i im liczba straconych goli nie będzie już tak rosła.

a ja z reprezentacji to Szkocja, Polska i Brazylia Smile

sorry za ot jednoczesnie
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
Ogolnie to nie widzialem Césara w akcji, ale byl kiedys pierwszym bramkarzem Realu Madrytu wiec to o czyms swiadczy. Jednak gdyby nie on to Valencia dostawała by z 5:2. Renan broni ok, ale zdarzaja mu sie kiksy. Wszystko przez trenera, ktory nie wystawia najmocniejszego składu i przewaznie nie gra Joaquin albo Vicente i wtedy jest klapa..
Odpowiedz
#17
No więc mam x...lat.
Uczę sie w technikum chemicznym w zawodzie analityk..
Interesuje mnie chemia.Moim ulubionym przedmiotem jest preparatyka chemicznaSmile))
Ulubiona muzyka zdecydowanie pop i techno.
Dzieci no jeszcze nie mam hehehehe..,
Odpowiedz
#18
Plati napisał(a):
ELWIS1 napisał(a):pilka nozna.


Jakie kluby?


Manchester City Football Club też używa zabezpieczeń Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
43 lata. Ukończone technikum poligraficzne. Po ukończeniu szkoły niezmiennie w branży jako maszynista offsetowy w jednej z większych drukarń w Polsce Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#20
Szukałemtego wątku...bo widzę,ze niektórzy brylują tu anonimowoSmile
patrz-(Phancy,Serafin,Jarek,Creer,Jurek,Lunaticdreams,Zord,VenomX,Yngve,Ratatui,Dozamet1,Mbm86,Czullo)-czyli same GwiazdySmile

Mam 24 lata w tamtym roku skończyłem historię ,pracuję jako przedstawiciel handlowy
w Philip Morris,kawaler,mieszkam z Mamą,samochód służbowy Ford Focus....

Teraz co(i Kogo) kocham(oczywiście oprócz komputerów)Smile:

OlęSmile
Adama Małysza
FC Barcelonę
AC Milan
reprezentację Brazylii(piłka nożna,siatkówka)
reprezentację USA(koszykówka)
Roy''a Jones''a jr.(niestety jest już starySad
podziemie niepodległościowe 44-56
kino,książki i jazdę na rowerze...

Dziękuję za uwagęSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości