Podejrzenie infekcji - kilka trojanów, malware po skanowaniu
#1
Przestaje być to śmieszne. Ostatnio to faktycznie byłem przewrażliwiony, ale teraz? Wykonałem kontrolny skan Hitmanem Pro i wzkrył kilka trojanów i malware. Kilka dni tego nie było. Nie ściągałem ostatnio paczek, więc sam nie wiem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Logi z OTL''a

OTL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Extras:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Proszę potraktować mój problem bardzo poważnie, bez zbędnych złośliwych komentarzy.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#2
Opróżnij kosz. Użyj CCleaner i będzie ok.
Te wszystkie pliki znajdują się w folderze systemowego kosza.

Tak na szybko - log wydaje się być czysty.

PS. Możesz jeszcze przeskanować MBAM, ale tutaj nie ma żadnej infekcji.
Zresztą z tego, co widzę, to najprawdopodobniej pobrałeś paczkę z malware i wywaliłeś do kosza.
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#3
Kod:
C:\Users\Kuba\Desktop\jgfjfujvig


Twój folder, tak?
Odpowiedz
#4
Galactico

to nie infekcja zeroaccessa hitman inaczej ją przedstawia a tu widać wolne md5 z usuniętego zeroaccessa
Odpowiedz
#5
A mi to wygląda na przeniesiony do kosza folder "malware".Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#6
No nie ważne mam na myśli że to jest w koszu,a tak się przedstawia infekcja i wykrycie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
No właśnie. Tutaj w koszu jest tylko folder " \Malware\... " i jakieś wykryte pliki znajdujące się w owym folderze. A nazwa mówi sama za siebie. Więc tak, jak napisałem wyżej.Smile

Galactico
Chyba jesteś najprawdziwszym hipochondrykiem. Smile
BitDefender Internet Security 2013 | Malwarebytes Anti-Malware | HitmanPro (pełna wersja).
Odpowiedz
#8
Jak zwykle śpi na lekcjachGrin
Odpowiedz
#9
Faktycznie, to była wina omyłkowo usuniętego do kosza foldera z malware. Ja na serio myślałem, że to jest zeroaccessa . Przepraszam.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości