Pajacyk z wirusem
#1
Oto informacja -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Heh, już tam nie będę klikał Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
To Avast jednak miał rację Grin
Odpowiedz
#3
Plati napisał(a):Oto informacja -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Heh, już tam nie będę klikał Smile


Heh, ja tam kliknąłem Smile

Nod nic nie wykrył i MBAM też. Outpost zablokował ataki na porty 5888 i 516 oraz zablokował coś na stronie.
Odpowiedz
#4
Mnie na szczęście akurat w te feralne dni tam nie było Smile
Odpowiedz
#5
Chłopaki, to znaczy, że Avast! nie kłamał ! A wy od razu, że to FP, bo zdażyło mu się wiele razy to teraz też musiał być.

Avast! jest jednak niedoceniany Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
Jak widać, Avast też może mieć rację. I ślepa kura ziarno znajdzie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Ale na samym początku wszyscy krzyczeliście, że to na pewno FP Grin

A teraz co ? Łyso wam Grin Wszystkie inne antyviry podobno na pajacyku cicho siedzą, i te trzy strony na których avast! wykrywał, potem również okazały się zainfekowane.

Gdyby nie avast! nawet by nie wiedzieli, że strona może być zainfekowana.
___

Dowiedziałem się, że avast! żeby ograniczyć FP sprawdza podpisy cyfrowe i coś tam jeszcze Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
VenomX najgłośniej krzyczał że to FP Grin Z tego prosta nauczka dla osób które wydają pośpieszne wyroki, aby na 2 raz zastanowiły się kilka razy zanim znów pochopnie coś takiego napiszą i oczernią jakiś program.
Odpowiedz
#9
Plati napisał(a):Jak widać, Avast też może mieć rację. I ślepa kura ziarno znajdzie Smile

Jak widać wcale nie taka ślepa Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości