Oficjalna polska wersja DefenseWall - dziś wydana!
#1
Witam,

mam przyjemność poinformować, że oficjalna Polska wersja instalacyjna programu DefenseWall HIPS została dziś wydana!

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jak działa DefenseWall:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
co nowego poza polskim językiem dodali
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Wersja 2.50, zawiera drobne poprawki ktore zostaly ujawnione podczas testow wersji 2.49.1
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
ściągnąłem i nie ma polskiej wersji
co jest?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Znalazłem 2 błędy w instalatorze:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety nie mogę zainstalować tego programu i dalej szukać ewentualnych błędów.
Odpowiedz
#6
ok już mam sorry
u mnie wersja 2.50 jest angielska a wersja polska ma numerek 2.49.1 any idea
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Dzieki Pablos za informacje.
Blad z pierwszego screena - ciut za waski przycisk "Odnów licencję", nie byl mi znany. *Naprawiono błąd*
Problem z urwanym tekstem zaraporotwalem Ilyi, przed wydaniem instalatora, poki co nic z nim nie zrobil.
Tekst ktory jest obciety brzmi:
"Zaleca się instalowanie DefenseWall HIPS na niezainfekowany system. Przed instalacją proszę zamknąć wszystkie programy typu P2P!"
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#8
Nie ma za co. Dlaczego nie mogę jednak zainstalować tego programu?
Odpowiedz
#9
polak900 napisał(a):ok już mam sorry
u mnie wersja 2.50 jest angielska a wersja polska ma numerek 2.49.1 any idea

Dziwne, sprobuj zamknac DW z ikonki w tray''u, przejdz do katalogu c:WINDOWSsystem32DefenseWall HIPS i skasuj plik: dwall_res.dll, po czym ponownie uruchom instalator z podanego przeze mnie wyzej linka.
Pablosss napisał(a):Nie ma za co. Dlaczego nie mogę jednak zainstalować tego programu?


Widocznie kiedys juz miales go zainstalowanego i okres trial 30 dniowy minal od tego czasu.
Jesli chcesz przetestowac nowa wersje napisz do Ilyi na forum albo na PW - opisz sytuacje, a on podesle Ci nowy kluczyk na 30 dni.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#10
Creer napisał(a):Jesli chcesz przetestowac nowa wersje napisz do Ilyi na forum albo na PW - opisz sytuacje, a on podesle Ci nowy kluczyk na 30 dni.


Moja znajomość języków obcych niestety nie pozwala na taki manewr Smile
Odpowiedz
#11
dobra działa już
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
polak900 - gdy klikniesz ppm na ikonce w tray''u DW i wybierzesz "O programie" informacja o wersji jest nieaktualna bo wskazuje 2.49.1 - Ilya tego nie poprawil przed wydaniem nowej wersji. *poprawione*

Informacje o aktualnej wersji programu mozesz sprawdzic najeżdżajac myszka na ikonke DefenseWall''a w tray''u.

Przy okazji - w polskiej wersji zalecam wylaczenie automatycznych aktualizacji programu, poniewaz aktualizuja one program do wersji angielskiej. *poprawione - aktualizacje automatyczne już działają*

Można również recznie aktualizowac program ze strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Link: DefenseWall HIPS with Polish user interface
- patrzac przy tym czy numerek wersji jest inny od tego ktory posiadamy obecnie - w innym przypadku nie ma potrzeby aktualizacji programu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#13
wiem wiem już to zauważyłem w tym właśnie problem był
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Pablosss napisał(a):
Creer napisał(a):Jesli chcesz przetestowac nowa wersje napisz do Ilyi na forum albo na PW - opisz sytuacje, a on podesle Ci nowy kluczyk na 30 dni.


Moja znajomość języków obcych niestety nie pozwala na taki manewr Smile


spróbuj napisać łamaną angielszczyzną, tak jak ja to robie na wilder Smile
Oczywiście fajnie, że taki program wyszedł po polsku, ja jednak czekam na polską wersję innego programu Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Pablos, czy mozesz ponownie pobrac plik instalacyjny DefenseWall''a i powiedziec mi czy blad nr.1 nadal wystepuje?
Rozmawialem z Ilya i powiedzial ze juz to poprawil.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#16
Oczywiście. Pobrałem i potwierdzam - błąd został usunięty -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Dzieki Pablos Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#19
Nie ma za co Smile
Odpowiedz
#20
może za to tłumaczenie Ilya da parę darmowych licencji dla użytkowników naszego forum Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości