Av-test.org : Bitdefender najlepszy, Eset najsłabszy !
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Av-test podsumował 22 miesiące swoich sprawdzianów. W raporcie znajduje się dokładna statystyka na temat kontrolowanych aplikacji.

Najsilniejsze pod względem ochrony okazały się Bitdefender, F secure i Gdata, jeśli idzie o leczenie systemu prym wiedzie Bitdefender , a użytecznynajbardziej jest Microsoft Security Essentials.

Suma sumarum najlepszym pakietem zabezpieczającym został Bitdefender Internet Security, pokonując m.in drugiego Kasperskyego i trzeciego F secure. Stawkę zamykają McAfee, PcTools, Norman oraz zdecydowanie najsłabszy - Eset.
Odpowiedz
#2
Nie abym był jakimś fanboyem ESETa ale wierzyć mi się nie chce, że wypada tak słabo..
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#3
Street napisał(a):Nie abym był jakimś fanboyem ESETa ale wierzyć mi się nie chce, że wypada tak słabo..

Prawda bywa bolesnaSad
Odpowiedz
#4
Nie ma czym się przejmować słabo Smile...
Odpowiedz
#5
Nie użalajcie się nad słabymi, a gratulujcie najlepszym! Smile
ESET wypada różnie w testach, trzeba to przyznać.
Odpowiedz
#6
nie wierzę że avg jest lepsze od Aviry i przypominam że w teście matousec (bankowość) F-secure nie wykrył żadnego zagrożenia.
Odpowiedz
#7
Szkoda eseta, kiedyś to jego zainstalowałbym zamiast Avasta, teraz bym tego nie zrobił
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#8
Twoja stara napisał(a):Szkoda eseta, kiedyś to jego zainstalowałbym zamiast Avasta, teraz bym tego nie zrobił


Eset nie jest kiepski dobrą ma detekcje na paczkach Wink.
Odpowiedz
#9
Paradoksalnie to Eset wedle niedawno publikowanych danych posiada jak dobrze pamiętam około 11 procent rynku zabezpieczeń,a Bitdefendera czy F Secure nie ma nawet na liście tych najpopularniejszych. To samo tyczy się McAfee czy Symantec PcTools. Co test to obyczaj i wbrew pozorom nie mają one znaczącej mocy opiniotwórczej.
Odpowiedz
#10
Te wyniki są bardzo ciekawe, nigdy ie opierałem się w wyborze av na opinii tych testerów
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości