Komunikaty błędów
#1
Od wczoraj walczę z tymi problemami. Nie wiem, co mam zrobić. Może mi ktoś pomoże?!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


oraz z tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wiem, że nie jest to związane z bezpieczeństwem, ale liczę, że nie pójdzie do kosza.

lukasamd:
Nazw tematów nie kończymy kropką
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#2
1. Przeinstaluj biblioteki VC++
2. Ustawienia karty sieciowej -> zmiana adresu IP na inny niż teraz (na wolny). Ewentualnie DHCP w panelu routera.
Odpowiedz
#3
Flash999 napisał(a):1. Przeinstaluj biblioteki VC++


Z tym się już uporałem. Corelek działa!!!

Flash999 napisał(a):2. Ustawienia karty sieciowej -> zmiana adresu IP na inny niż teraz (na wolny). Ewentualnie DHCP w panelu routera.


Nagle mi się to pojawiło. Kilka komputerów się łączy z tym modemem. To może to jest powodem?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#4
Taki komunikat występuje, gdy dwa urządzenia w sieci mają identyczne adresy IP - przez co router jedno takie urządzenie wyrzuca z sieci. Przejrzyj ustawienia w panelu routera, lub na sztywno przydziel IP dla tego problemowego komputera.
Odpowiedz
#5
Flash999 napisał(a):Taki komunikat występuje, gdy dwa urządzenia w sieci mają identyczne adresy IP - przez co router jedno takie urządzenie wyrzuca z sieci. Przejrzyj ustawienia w panelu routera, lub na sztywno przydziel IP dla tego problemowego komputera.


Tak tyle, że miałem internet na trzech jednocześnie w momencie kiedy to wyskoczyło. Router żadnego nie wywalił. Co ma dokładnie zmienić w panelu router, bo to dla mnie czarna magia.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#6
To zależy od konkretnego urządzenia, różnie to wygląda w poszczególnych modelach. Szukaj w zakładce DHCP Settings - DHCP ustaw na włączony. Każde urządzenie podłączone do sieci dostanie swój adres sieciowy w NAT.
Napisz też jak wygląda schemat podłączenia (jakie urządzenia się łączą i czy to kablówka/ADSL).

BTW. W moim przypadku w jednej z "Niepewnych" sieci wyrzucało mnie z powodu takiego konfliktu.
Odpowiedz
#7
Flash999 napisał(a):To zależy od konkretnego urządzenia, różnie to wygląda w poszczególnych modelach. Szukaj w zakładce DHCP Settings - DHCP ustaw na włączony. Każde urządzenie podłączone do sieci dostanie swój adres sieciowy w NAT.
Napisz też jak wygląda schemat podłączenia (jakie urządzenia się łączą i czy to kablówka/ADSL).

BTW. W moim przypadku w jednej z "Niepewnych" sieci wyrzucało mnie z powodu takiego konfliktu.


Powiem tak... Sprawdzałem jeszcze raz i wszystko gra. Tak... za bardzo.. to nie chnę mieszać w ustawieniach, bo jeszcze coś namieszam. Zamieściłem to, bo myślałem ,że to jest bardzo groźne - "grozi wybuchem". Jak jeszcze raz coś takiego będzie, to coś z tym zrobię. Dzięki za pomoc.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości