Najnowszy Malware test
#1
Niektórzy nie pogodzą się z nim nigdy Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
To się narobiło Smile
Odpowiedz
#3
widziałem dzisiaj nod cieniutko, macie racje nie pogodzą sięSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Dobrze że mam Avire Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Plati napisał(a):Dobrze że mam Avire Smile


masz rację, avira w tej chwili jest jedyną alternatywą, mówięw tym sensie że warto ją kupić i użytkować legalnie - to moje zdanie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
No a nie którzy mawiali że Kasperski podupada a tu proszę... Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#7
Avast! 30/30 i Avira też Grin

Ciekawe, czy wersja free Aviry wykryłaby tyle samo malware ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
A podobno NOD taki dobry, a tutaj porażka niestety, ale jak pisałem przed chwilą w innym temacie - nie ma antywirusa który wykryje wszystko. To że akurat nie wykrył tych szkodników nie oznacza że jest zły.
Odpowiedz
#9
Akurat w tym teście Nod poniósł porażkę ale Kaspersky wypadł znacznie lepiej od niego.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#10
Zwracam uwagę na kolejny bardzo dobry wynik F-Secure. To naprawdę świetny antywirus. Nie wiem dlaczego nie jest na tej liście doceniany. Myślę, że mało kto go zna, a szkoda!
Odpowiedz
#11
Pablosss napisał(a):A podobno NOD taki dobry, a tutaj porażka niestety, ale jak pisałem przed chwilą w innym temacie - nie ma antywirusa który wykryje wszystko. To że akurat nie wykrył tych szkodników nie oznacza że jest zły.


I co , że porażka skoro system jest czysty ? To tylko test mało znaczący jakieś mało znanej grupy...Ja nie opieram się na testach a na własnym doświadczeniu z danym programem .
Odpowiedz
#12
MateusXz napisał(a):Avast! 30/30 i Avira też Grin

Ciekawe, czy wersja free Aviry wykryłaby tyle samo malware ?


jeśli byłoby w tych plikach spyware, to wykryłaby mniej Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
zbyszek napisał(a):Akurat w tym teście Nod poniósł porażkę ale Kaspersky wypadł znacznie lepiej od niego.


Jak również Avira i Avast. Oznacza to że programy które cechują się większą liczbą fałszywych alarmów są skuteczniejsze, chyba więc warto mieć kilka FP więcej, ale też większą skuteczność.
Odpowiedz
#14
Nikesz napisał(a):Zwracam uwagę na kolejny bardzo dobry wynik F-Secure. To naprawdę świetny antywirus. Nie wiem dlaczego nie jest na tej liście doceniany. Myślę, że mało kto go zna, a szkoda!


Zgadzam się z tobą. F-Secure to dobry AV Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Niekoniecznie. F-Secure znany jest akurat z tego, że fałszywych alarmów robi niewiele.
Odpowiedz
#16
Pablosss napisał(a):
zbyszek napisał(a):Akurat w tym teście Nod poniósł porażkę ale Kaspersky wypadł znacznie lepiej od niego.


Jak również Avira i Avast. Oznacza to że programy które cechują się większą liczbą fałszywych alarmów są skuteczniejsze, chyba więc warto mieć kilka FP więcej, ale też większą skuteczność.


Racja za parę tygodni porzucisz Avasta ze względu na fałszywki hehe - to twoje gadanie jest przezabawne . Nie tak Dawno zrezygnowałeś z Aviry gdyż jest dość podatna , Avast posiada najwięcej fałszywek no brawo i może mi powiesz , że będziesz go używać ? przepraszam ty tak naprawdę nie korzystasz z żadnego programu dłużej niż parę tygodni .Śmieszne jest to , ze tak się napalasz i jarasz się tym co masz ale i tak potem zostawiasz to w cholerę Grin- Ludzie są... Bez komentarza , po prostu ludzie to ludzie heh .
Odpowiedz
#17
Przez kilka lat niezmiennie używałem Kasperskiego mimo iż powszechnie wiadomo iż wykazuje on jedną z największej ilości FP. Ludzię, jak również ich poglądy na pewne sprawy się zmieniają i nie wiem co dla Ciebie jest w tym dziwnego.
Odpowiedz
#18
Zainstalujcie sobie chłopaki Comodo AV i będziecie mieli rekomendowany przez pseudo testerów antywirus Grin

Test na 30 malware jest miarodajny chyba tylko dla debilów. Bez urazy oczywiście.
Odpowiedz
#19
Pablosss napisał(a):Przez kilka lat niezmiennie używałem Kasperskiego mimo iż powszechnie wiadomo iż wykazuje on jedną z największej ilości FP. Ludzię, jak również ich poglądy na pewne sprawy się zmieniają i nie wiem co dla Ciebie jest w tym dziwnego.


Chodzi o to , że się jarasz po czym to zostawiasz - Zdecyduj się w końcu. Mam rozumieć , że używasz Avasta dlatego aby cię bardziej wkurzał niż Avira swoimi fałszywkami ? Rozumiem .
Odpowiedz
#20
Pozwól że to ja będę decydować o tym co będę robić, Ciebie to nie powinno wcale interesować ( mój PC, moje decyzje i ich konsekwencje ) Nie wiem jak Avast będzie się sprawować na dłuższą metę gdyż mam do zainstalowanego dopiero od wczoraj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości