Polskie Tłumaczenie dla DefenseWall'a jest gotowe!
#21
OK Dzięki
Odpowiedz
#22

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


spakowane 7zipem

defensewall 2.09 + klucz
Dozamet1 daj info czy działa jak sprawdzisz ok?
Odpowiedz
#23
OK zainstalowałem ale spolszczenie nie działa!
Ale jeszcze pokombinuję póżniej z tym spolszczeniem!
Odpowiedz
#24
lunaticdreams działa to pod vistę?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
oj nie wiem polak900 choć myślę że tak.popróbuj
Dozamet1 jak już pokombinujesz to daj znać jak i co
Dozamet popróbuj wyłączyć całkiem usługę defensewalla w narzędziach administracyjnych i wtedy wrzuć plik spolszczający
Odpowiedz
#26
@Dozamet1
Odinstaluj DefenseWall i zainstaluj ponownie a jak poprosi o restart komputera wtedy podmień plik spolszczający i dopiero wtedy restart.
U mnie w ten sposob działa , innego nie sprawdzałem.
Odpowiedz
#27
Uwaga: zaktualizowałem link w pierwszym poscie tego tematu, do poprawionego spolszczenia. (kilka literówek + zmiana wersji programu w okienku informacyjnym "O programie")
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#28
czyli mamy pełną wersję w dodatkulegalną i dzięki uprzejmości CREER,a
wersję po polsku.........GrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#29
czym się różni wersja 2.09 od najnowszej 2.49
pytam bo się zastanawiam nad kupnem tego programu i może ktoś bardziej kumaty by mi to objaśnił czy warto mieć tę najnowszą wersję czy zostać przy starej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#30
polak900 napisał(a):czym się różni wersja 2.09 od najnowszej 2.49
pytam bo się zastanawiam nad kupnem tego programu i może ktoś bardziej kumaty by mi to objaśnił czy warto mieć tę najnowszą wersję czy zostać przy starej


Wg. mnie warto mieć najnowszą wersje DW, lub chociazby jakakolwiek wersje po 2.40 (wlacznie), poniewaz dopiero w wersji 2.40 zaimplementowano ochrone zasobow oraz zlikwidowano wycieki pamieci.
Poza tym cala historię, nowych wersji DefenseWall''a, łącznie z opisem co zostalo dodane/zmienione/naprawione/usprawnione/ znajdziesz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#31
Jeśli chodzi o defenwalla to myślę że wersja 2.09 jest dobrym dopełnieniem antywirka......................
z tego co wiem producent defenwalla używa tylko tego softu do ochrony...........ile w tym prawdy nie wiadomo ale wiadomo jak to z opinią producenta o własnym sofcie...........
ja używam defensewalla 2.09 z kasperskym av i jest ganz gut........
Odpowiedz
#32
Creer napisał(a):
polak900 napisał(a):czym się różni wersja 2.09 od najnowszej 2.49
pytam bo się zastanawiam nad kupnem tego programu i może ktoś bardziej kumaty by mi to objaśnił czy warto mieć tę najnowszą wersję czy zostać przy starej


Wg. mnie warto mieć najnowszą wersje DW, lub chociazby jakakolwiek wersje po 2.40 (wlacznie), poniewaz dopiero w wersji 2.40 zaimplementowano ochrone zasobow oraz zlikwidowano wycieki pamieci.
Poza tym cala historię, nowych wersji DefenseWall''a, łącznie z opisem co zostalo dodane/zmienione/naprawione/usprawnione/ znajdziesz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



dzięki z info i szybką odpowiedź, byłem na tej stronie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#33
polak900 napisał(a):dzięki z info i szybką odpowiedź, byłem na tej stronie

You''re welcome Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#34
działa komuś to spolszczenie tak serio z wersją 2.09?
Odpowiedz
#35
Ja jeszcze nie kombinowałem nic z tym spolszczeniem ale zastanawiam się czy to geswall.2.8.3 jest dobre?Mógł by ktoś spolszczenie aviry zrobić to by było GIT!
Odpowiedz
#36
lunaticdreams nie działa z wcześniejszymi wersjami bo ich nie darady spolszczyć trza by przerabiać plik defensewall.exe
Odpowiedz
#37
tak nie do konca w temacie: Creer a mógłbyś zrobić spolszczenie do Aviry Free na takiej zasadzie jak robiłeś spolszczenie do DW ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
@Dozamet1, watek o GW i DW:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Plati napisał(a):tak nie do konca w temacie: Creer a mógłbyś zrobić spolszczenie do Aviry Free na takiej zasadzie jak robiłeś spolszczenie do DW ?


Plati, Avira jest gigantem na rynku AV - nie jest to jakas mala firma i jestem pewien, ze stac ja na wydanie kilku/kilkunastu tysiecy € na opracowanie spolszczenia zarowno do wersji Premium jak i Personal. Nie widze powodu dla ktorego mialbym bezinteresownie poswiecac moj czas, tlumaczac produkt Aviry. Kilka osob wystosowalo w przeszlosci prosby do zarzadu Aviry o wypuszczenie na rynek spolszenia - jak widac nie zalezy im na tym.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#39
Z upload''owana zostala nowa wersja pliku, zmiany:
*zmiana szerokosci buttonow w kilku zakladkach - poprzednie byly za duze,
*update wersji w "O programie" do 2.49.1.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości