Win8 (uśpienie)
#1
Po wybudzeniu komputera ze stanu uśpienia czy to przyciskiem power czy to myszką komputer staruje ale nie włącz się monitor nie podświetla myszka pomaga tylko restart.
To samo jest w trybie hibernacji.
O co chodzi?
Odpowiedz
#2
Sprawdź w opcjach zasilania (Panel sterowania) na zakładkach "Schematy zasilania" i Hibernacja", co masz tam zaznaczone jako aktywne. Możesz to samodzielnie pozmieniać, ale zależy to również od tego, czy to komputer stacjonarny czy przenośny.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Komputer stacjonarny.
Rano nie sprawdzałem czy dalej się tak dzieje ale wszedłem w opcje zasilania i zmieniłem na "wysoka wydajność" .
Nie wiem czy to było powodem ale teraz jest OK.
W win7 był plan zrównoważony i też było OK.
Widzę że w tym jak i w poprzednim systemie sam się wybudza za sprawą karty sieciowej ale odhaczyłem "zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera" i zobaczę czy pomogło.
Odpowiedz
#4
Problem występuje nadal.
Przeinstalowałem system w opcjach zasilania zmieniłem tylko "przełącz w tryb uśpienia"na nigdy i zmieniłem ustawienie przycisku zasilania na uśpij.
Monitor raz się wybudza normalnie a trzy razy się nie wybudza i trzeba wtedy wcisnąć restart.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości