Emsisoft Internet Security znika od 1 października jako osobny program
#41
(10.10.2017, 08:58)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(03.10.2017, 13:53)Sorgi napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jaki mnie zaszczyt z ich strony spotkał dostałem dodatkowe przedłużenie o 400 dni do 2021 DDDDDD.
Ładnie.. Smile
Znam przypadek, że użytkownik w ramach rekompensaty dostał dodatkowy gratis i ma licencję ważną do 21.08.2027 r.
Trzeba jednak producentowi przyznać, że się postarał aby zniwelować userom stratę z powodu uszczuplenia funkcjonalności pakietu.

Teraz jade na EAM +simplewall jakoś daje rade Wink
Odpowiedz
#42
Mam takie pytanie... jak się ma owy pakiet a raczej sam EAM po tej akcji? Chodzi mi o to w jaki sposób rozwiązano konfigurację fw, nawet tego systemowego? Jeśli jest to coś bardzo mało istotnego to polecacie coś w zamian? Poza como.... xd
Odpowiedz
#43
(24.10.2017, 19:00)heros1303 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam takie pytanie... jak się ma owy pakiet a raczej sam EAM po tej akcji? Chodzi mi o to w jaki sposób rozwiązano konfigurację fw, nawet tego systemowego? Jeśli jest to coś bardzo mało istotnego to polecacie coś w zamian? Poza como.... xd
Nie rozwiązano w nim konfiguracji zapory...ani tej systemowej, ani własnej...własnej ten pakiet już nie ma, a jedyne co oferuje to specyficzna funkcja blokera behawioralnego ochrony ustawień zapory systemowej. Oznacza to w praktyce, że jeśli jakiś proces/aplikacja...i to podejrzana tylko...będzie chciała zmienić ustawienia/reguły zapory systemowej, to wtedy będzie informacja dla użytkownika lub automatyczna blokada.
Nie wiem, jak to w praktyce działa, bo nie mam pakietu u siebie, może ktoś napiszę swoje spostrzeżenia.
Odnośnie zamiennika...mnie się podoba Simplewall, który ostatnio zbiera dość dobre opinie...może TinyWall?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#44
Jak chodzi o samodzielną zaporę to polecam WinPatrol Firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Albo Sphinx Software czy Binisoft
Binisoft to nakładka i korzysta z systemowej zapory
A Sphinx to całkiem osobna zapora.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości