oszusci dialog
#1
Dnia 24 stycznia 2009r odwiedził moją matkę konsultant dialogu w tym dniu podpisała umowę na łączach TP ,dotyczy świadczeń usług telefonicznych,jędną sprawą jest że wpis w dialogu istnieje na 19 styczeń 2009r i brak uzyskania informacji nazwiska konsulta,który podpisał umowę w dialogu na infolinii niewiedzą tego.
Sprawą nadrzędną jest wysłanie 26-01-2009r przezemnie rezygnacji z umowy do której mam prawo odstąpić w terminie 10 dni, wysłany prirytet polecony pocztą niedotarł do dziś.
Więc 9-02-2009r ponowiłem pismo z xero kopią tego pierwszego[ dialog zgłoszenia przyjmuje tylko pocztą mimo tego posłałem też fax] , dotarło do nich 11-02-2009r czyli 10 dni mineło na dzień dzisiejszy mogę składać reklamacje na poczcie która ma 90 dni na rozpatrzenie reklamacji.Dialog straszy zapłaceniem kary Napisałem do uke co proponujecie jeszcze zrobić?
Odpowiedz
#2
ciężka sprawa, masz małe szanse że uda ci się to odkręcić, jak uke nie pomoże to kaplica, z ta firmą ie wygrasz a procesować się też nie ma co bo będziesz stratny podwójnie.
te gnoje wiedzą jak rolować ludzi, dobrze się zabezpieczyli.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
TP i Dialog to "są po tych samych pieniądzach". W TP potrafią przeciągać zakończenie umowy bez końca, a w Dialogu (który miał mój kolega) często nie było w ogóle sygnału ("nie ma takiego numeru").
Dopiero w TP udało się rozwiązać umowę poprzez przeslanie faksu w Telepunkcie. Spróbuj czegoś podobnego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
nigdy w życiu nie założę internetu z tpsa, mogą mieć wolny net z kablówki max niestety 1 mb ale nie ma z nimi kłopotów.
jak zwalił mi się modem w niedzielę o godzinie 14:00, zgłosiłem telefonicznie a fachowcy byli w przeciągu 30 minut od wezwania.
za to ich cenię
nigdy netu z tpsa !!!
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Nieciekawa sytuacja, pozostaje Ci faktycznie tylko czekac na to co odpisza/zdzialaja Ci z UKE.

Jednak nie ma to jak VOIP Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Moja koleżanka miała podobną sprawę do twojej, ona niestety zaprzestała zerwania umowy i przeczekała do zakończenia umowy i wtedy już nie przedłużała. Wszystkim odradziła brania tam czegokolwiek, bo oni potrafią wyrolować ludzi i nie wygrasz.
________________________________________________________________________________________________________________________

Ja dlatego wszystko w domu mam w ERZE Smile
________________________________________________________________________________________________________________________

Także Dialogu nie polecam, koleżankę postraszyli, nawet prawnik powiedział jej, że trudno będzie wygrać i zaprzestała walki Sad Aż szkoda patrzeć jak wykorzystują ludzi.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
@polak900, jeżeli mieszkasz na Śląsku to jest tam taka kablówka, która udostępnia internet za 56 zł (5mbit/1,5) + opcjonalnie tania kablówka.
@MateusXz, to wszystko za 20 zł miesięcznie?? Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
@Plati Grin Telefon 20zł, a Internet 43zł, to łącznie 63 zł
A w TPSA, za samego neta miałbym ok 60zł + musi być telefon Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
Plati napisał(a):@polak900, jeżeli mieszkasz na Śląsku to jest tam taka kablówka, która udostępnia internet za 56 zł (5mbit/1,5) + opcjonalnie tania kablówka.
@MateusXz, to wszystko za 20 zł miesięcznie?? Grin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
polak900 napisał(a):nieźle, ale ja mieszkam na mazowszu
fajnie ma cię na tym śląsku:0


Jestem tolerancyjny dla osób popełniających błędy, ale - chłopie - Ty wystawiasz moja tolerancję na wielką próbę!
Odpowiedz
#11
Nikesz napisał(a):
polak900 napisał(a):nieźle, ale ja mieszkam na mazowszu


Jestem tolerancyjny dla osób popełniających błędy, ale - chłopie - Ty wystawiasz moja tolerancję na wielką próbę!


pisałem w pośpiechu jeżeli o to ci chodzi
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
Ja mam internet Dialogu i sobie chwale!Tylko jest ta różnica że nie przez TP tylko mam telefon i internet w sieci dialog!Ja płace 29.99 za 2mb

Wielu moich znajomych ma i sobie także chwali!To zależy jak leży bo niektórym neostrada działa dobrze a innym nie !Dialog na lini TP to nic innego jak neostrada!bo tp udostępnia linie za jakąś sumę dialogowi a dialog dorzuca jeszcze swoją należność!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości