Obciążone serwery? Wirus?
#1
Avira przestała się aktualizować. Zmienia tylko adresy serwerów. Wychodzi nowa wersja? Mam tak 2 dzień.
Odpowiedz
#2
I to jest właśnie powód dla którego nie przesiądę się na Avirę: wieczne problemy z aktualizacjamiSad
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#3
U mnie Avira aktualizuje sie bez problemu, natychmiast.
Może zlapales jakiegos wirusa?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
Może to taka sytuacja jak miał Jurek przy swojej Avirce. Jemu też się nie aktualizowała. Zainstalował Avasta i wykrył mu jakieś syfy. Spróbujprzeskanować system innym antywirem.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#5
To są chyba moje problemy z połączeniem. Czasami zrywa. Ale dzisiaj się zaktualizowała (po 5 minutach)!
Odpowiedz
#6
Avira Premium w 3 minuty się zaktualizowała (26kbit/s leciało), spowodowane to było aktualizacją vdf1 o wadze 3 MB. Personal też się zaktualizuje, cierpliwości Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
u mnie mam definicje z 12-06 dzis pobrała ale teraz lipa na ręcznym

a jak zrobic aby skanowała avira free pocztę? zaznaczyć w guardzie reading a vriting ponoć daje rezultaty
Odpowiedz
#8
p!otr@$ napisał(a):u mnie mam definicje z 12-06 dzis pobrała ale teraz lipa na ręcznym

a jak zrobic aby skanowała avira free pocztę? zaznaczyć w guardzie reading a vriting ponoć daje rezultaty


a po co chcesz skanować pocztę? Wystarczy nie odbierać emaili o podejrzanych tytułach.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
jak masz program pocztowy to po odpaleniu go pobiera poczte na kompa co nie? nietrzeba otwierac i wystarczy
Odpowiedz
#10
p!otr@$ napisał(a):jak masz program pocztowy to po odpaleniu go pobiera poczte na kompa co nie? nietrzeba otwierac i wystarczy


no no właśnie, nie otwierać i już. Ja jednak z przyzwyczajenia korzystam ze skrzynek gmaila na www Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Nigdy nie dostałem podejrzanego e-maila.
Odpowiedz
#12
Dlatego przeskoczyłem z Aviry na KACPRA...................
jakaś popierdółka się z nią dzieje
Odpowiedz
#13
Lunatic a Noda nie używasz ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Cool ostatnio był kacper w expercie na rokSad ale se niekupiłem
Odpowiedz
#15
Sprawdziłem proxy - zaznaczyło się żeby używał ustawień Windows. Wyłączyłem używanie proxy i już szybciej się łączy.
Odpowiedz
#16
Plati napisał(a):Lunatic a Noda nie używasz ?



nie jeszcze nie czekam na wersję 4.0, klucz będzie pasował
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości