HitmanPro.EndpointSecurity
#1
Firma SurfRight, producent znanego nam wszystkim skanera HitmanPro, udostępni wkrótce nowe narzędzie dla klientów biznesowych - HitmanPro.EndpointSecurity .
Będzie to nic innego jak konsola zarządzania wykorzystująca technologię chmury.
Dzięki HitmanPro.EndpointSecurityadministratorzy, oraz specjaliści bezpieczeństwa uzyskają wgląd i kontrolę nad zagrożeniami mogącymi narazić poufne dane firm.

Cytat: HitmanPro is initially designed to solve malware infections on computers of home users, but we see more users of HitmanPro on networked computers in businesses and government organizations", says Mark Loman, CEO of SurfRight. "HitmanPro’s main strengths are its fast behavioral-based scan, and its ability to detect and remove viruses and other malware that remain undetected by existing antivirus software.


Nowa usługa nie będzie wymagała instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania a jedyną czynnością jaką trzeba będzie wykonać, będzie założenie konta do zarządzania.
Za pomocą tego konta, administrator będzie mógł dokonać zdalnego skanowania stacji roboczej, serwera czy laptopa, za pomocą HitmanPro i w razie wykrycia zagrożenia podjąć odpowiednie czynności aby zapobiec utracie czy też wyciekowi poufnych danych.
HitmanPro.EndpointSecuritybędzie dostępny jako darmowy upgrade dla dotychczasowych użytkowników HitmanPro for Enterprise oraz HitmanPro Incident License.

Strona główna konsoli:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lista najczęściej występujących zagrożeń:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Bieżące zagrożenia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Źródło: SurfRight
Odpowiedz
#2
Co oni współpracują z MS, czy tylko ja mam wrażenie, że gdzieś już widziałem ten interfejs?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości