Idealny speed dial to...?
#1
Nie korzystam z wbudowanego w operze gdyż jadę na SD i kolejne restarty sprawiają, iż jest niezbędny dodatek, najlepiej przez logowanie do konta.

Zacząłem od netvibes .com [1,5 roku]i do dziś używam jako wgląd w najnowsze treści kilku ulubionych stron, jest OK.

Od 6 mscy używam symbaloo .com, ma to co lubię - ikonki /logosy, zamiast obrazów www, ale coraz bardziej mnie drażni - to taki niby speed dial + netvibes, ale... wywaliłbym środek okna, czyli przymus oglądania ggla/pogody, a opóznienia klik-->przejście do www mam już dość, plus podejrzewam każde kliknięcie daje im jakieś korzyści...

myfav .es wyskoczył jako ''dobry'' ale co z tego jak wymusza login spod ggla i bookfejsa, co mi uniemożliwia swobodne korzystanie, a przekonuje przejrzystością interface''u/ logosami.

FVD Speed Dial with Full Online Sync na razie badam na FF, ale Opera cierpi, bo go brak na tej przeglądarce.

No i pytanie czy macie coś co spełni moje oczekiwania - czysty-przejrzysty, bez reklam, w trybie private, z gotowymi ikonkami, najlepiej na FF i Operkę.
Odpowiedz
#2
Ja w FF korzystam z dodatku FastDial
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#3
Twoja stara napisał(a):Ja w FF korzystam z dodatku FastDial

Korbennowi chyba chodzi o usługę online, aby ustawić ją jako stronę startową, zarówno w Firefoksie, jak i w Operze.
...
Odpowiedz
#4
Znalazłem,

mylinkcloud.com

ustawiłem na FF, ponad godzinkę mi to zajęło aż okazało się....

na operze jakieś błędy wyskakują o żeby to jasny...


Dodano: 30 paź 2012, 14:16

Cos mam wreszcie:

yourport.com

nieco dziki login, jeszcze testuję, ale prawdopodobnie jest to najlepsze rozwiązanie.
Jeśli chodzi o samego FF tu wybór jeden:FVD Speed Dial
Odpowiedz
#5
Odkąd porzuciłem Operę nie mam już żadnych obiekcji do jednokierunkowości, tj. FF.

Prawie 2h zajęło dopieszczanie, ale efekt końcowy łagodzi stany zapalne nadgrastka - FVD Speed Dial 4.4.3 - tego nic nie przebije.
Wprawdzie zintegrowane ikonki są straszliwie ograniczone do YT itp, ale przy odrobinie samozaparcia stworzyłem idealną stronę startową.
Gdybym się miał czepiać - szkoda że wielkość okienek można zwiększyć, ok, ale opcjia zmniejszenia też byłaby mile widziana. Na szczęście można pokombinować z wielkością ikon, potem ostatecznie wyłączyć default bg i cel osiągnięty. Czad.

Polecam,
korben
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości