Oddam SpyShelter FW
#1
Licencja działa na 99%, jest w legalna. Dostałem ją od supportu przy zakupie SpyShelter Premium.

Spodziewam się sporego zainteresowania, więc zwycięzca zostanie wyłoniony przy pomocy random.org. W losowaniu wezmą udział osoby z minimum 30 postami. Czekam do jutra do godziny 21.00.
Odpowiedz
#2
Biorę udział.
Odpowiedz
#3
Zgłaszam się Smile
Odpowiedz
#4
Również się zgłaszam. Smile
Odpowiedz
#5
Ja też Grin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#6
Kurde ... lipa trochę brać udział z mojej strony bo posiadam 2xSS Premium, ale oddałbym je gdybym dostał tą jedną licencję Grin Ona jest imienna?, bo ja mam dwie imię/nazwisko i oddając ktoś musiałbym zmienić dane (ciekawe czy jest taka możliwość). Czuję, że chętnych będzie sporo ... Na razie się wstrzymuję, bo też planuję oddać jedną na SS Premium, tylko muszę wiedzieć czy można spokojnie zmienić Imię/Nazwisko (czy ma to jakieś znaczenie) czy tylko sam klucz się liczy?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
Imię/Nazwisko są przypisane do klucza.
Zostaje tylko kontakt z supportem w celu wyjaśnienia, czy da radę zmienić dane (zapewne będzie konieczne wygenerowanie nowego klucza).
Odpowiedz
#8
Ja również się zgłaszam.
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz
#9
Zgłaszam się Grin. Przyda się do MSE.
Odpowiedz
#10
Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.
Odpowiedz
#11
lukasamd napisał(a):Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.

Wysłałem im zapytanie, ale jeśli jest tak jak mówisz to też się zgłaszam. Później najwyżej pozbędę się moich dwóch licencji jak się jakimś cudem trafi bo widzę, że zainteresowanie sporeSmile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#12
Zgłaszam się
Emsisoft Internet Security |MALWAREBYTES Anti-Malware PRO
Odpowiedz
#13
To i ja się zgłaszam Smile
Odpowiedz
#14
Ja zgłaszam się również Cool
Odpowiedz
#15
buri napisał(a):
lukasamd napisał(a):Nawiązując do tematu i wypowiedzi buriego i ktośtama:
Da się zmienić dane po kontakcie z supportem, wtedy dostaje się nowy klucz.

Wysłałem im zapytanie, ale jeśli jest tak jak mówisz to też się zgłaszam. Później najwyżej pozbędę się moich dwóch licencji jak się jakimś cudem trafi bo widzę, że zainteresowanie sporeSmile


Potwierdzam Łukasza. Support zmienia właściciela licencji Smile
Odpowiedz
#16
Również zgłaszam sięSmile
Odpowiedz
#17
To jo teżTongue
Odpowiedz
#18
I ja!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#19
Ja poproszę
Odpowiedz
#20
Zgłaszam się, ciekawe które miejsce zajmę Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości