Ankieta: Który zestaw wybrać ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
COMODO IS PRO + MBAM PRO
4.76%
1 4.76%
COMODO IS FREE + MBAM FREE
19.05%
4 19.05%
NORTON 2013 IS
14.29%
3 14.29%
KASPERSKY 2013 IS
52.38%
11 52.38%
MCAFEE IS
4.76%
1 4.76%
ESET SMART SECURITY
4.76%
1 4.76%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

wybór zabezpieczenia - ankieta
#1
Proszę o pomoc w wyborze zabezpieczenia. Proszę wybrać w ankiecie jeden zestaw i w miare możliwośći uzasadnić swój wybór
Odpowiedz
#2
Kaspersky, ponieważ jest to najbardziej optymalny wybór. Posiada wszystko co powinien posiadać pakiet. Nic nie musisz doinstalowywać. Najważniejszym aspektem wyróżniającym go na tle innych pakietów są moduły: bezpieczne pieniądze oraz ochrona przed exploitami (Technologia Automatycznego zapobiegania exploitom).

Oczywiście żaden AV nie gwarantuje 100% zabezpieczenia i jeśli ściągasz jakieś cracki czy inne podejrzane rzeczy zaopatrzyłbym się w skanery na żądanie.
Odpowiedz
#3
Comodo, bo ma piaskownicę, a nowa wersja jest tak fajna, że po prostu nie mogę wyjść z podziwu. Lekko, szybko i przyjemnie. W ankiecie zaznaczyłem McAfee, bo mi tak żal,nikt na nich nie głosuje:-) a tak poważnie to najlepszy program zabezpieczający przed szkodliwymi witrynami internetowymi, do tego automatyczny i z w miarę rozbudowaną bazą wirusów. Dodatkowo jest płatny, ale łatwo mieć go za free, tyle że wymaga pomocy Malwarebytes raz na jakiś czas.
Odpowiedz
#4
McAlex pominąłeś jedną kwestię, zamulacz nr 1 na rynku. Niestety. Sad
Odpowiedz
#5
Pascal, ale to chyba zależy od systemu czy innych czynników, bo mnie McAfee na moim starożytnym XP nigdy nie mulił i w sumie ta najnowsza beta też była lekka. Znam też osoby co go używają i też skarg nie ma. Myślę, że trzeba wykonać pełen skan. Ale w sumie może być McAfee SiteAdvisor plus ComodoSmile
Odpowiedz
#6
W przypadku McAfee nie można zaprzeczyć tej marnej wydajności i nawet na dobrym komputerze można odczuć jego obecność. Co do wykrywalności, to jedynie SiteAdvisor coś znaczy.
Odpowiedz
#7
COMODO IS PRO + MBAM PRO
- z tym, że w mojej opinii to Comodo jest tu dodatkiem do MBAM
Odpowiedz
#8
asg napisał(a):COMODO IS PRO


Ale dlaczego Pro? Smile
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem Kaspersky 2013. Wydajność dobra, rozbudowany pakiet który solidnie zabezpiecza windowsSmile
Odpowiedz
#10
KaMiL napisał(a):
asg napisał(a):COMODO IS PRO
Ale dlaczego Pro? Smile

Comodo dodatkiem do MBAM PRO
MBAM (nie pro) dodatkiem do Comodo

hm... - teraz zauważyłem o co chodziło Grin
Odpowiedz
#11
a powiedźcie mi bo chciałbym zakupić malwarebytes anti-malware i aktualnie nie posiadam mejla a tam jest wymagany by podać i chciałęm zapytać czy właśnie klucz przyjdzie na mejla po zakupie ? dodam że wybrałem tez płyte tzw recovery z malwarebytes

prosze o pomoc
Odpowiedz
#12
bombobolo napisał(a):a powiedźcie mi bo chciałbym zakupić malwarebytes anti-malware i aktualnie nie posiadam mejla a tam jest wymagany by podać i chciałęm zapytać czy właśnie klucz przyjdzie na mejla po zakupie ? dodam że wybrałem tez płyte tzw recovery z malwarebytes

prosze o pomoc

Jak udało się Tobie zarejestrować na forum, skoro nie posiadasz poczty e-mail? Nie żebym coś sugerował, ale bardzo mnie to rozbawiło, dlatego pytam z ciekawości.
Odnośnie Malwarebytes Pro - fakturę z licencją dostajesz na pocztę e-mail, który podałeś w trakcie zakupu. Płyta recovery - zapewne w wiadomości e-mail dostaniesz odnośnik do pobrania takowej.
...
Odpowiedz
#13
Koszmail Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości