Rewolucyjny Comodo?
#21
Ichito, sorry, mój post był głupi. Zestawiając go z moją ostatnią wypowiedzią wychodzi hipokryzja. Bije się w pierś.
Kermit, dzięki za słowa, ale chyba nie były one potrzebne. Nie ma co dolewaćoliwy do ognia, przez jedną czy też drugą stronę. Każdy może sobie myśleć co chcę, ale robienie z tego powodu przykrej atmosfery, denerwowanie się, wylewanie łez rozpaczy.. lepiej nie Wink.

Co do braku poprawek: Ta wersja to oprócz Kiosku ma praktycznie same poprawki i udoskonalenia. Na dzień dzisiejszy można smiało wspomnieć o poprawkach antywirusa ( te, o których wiemy to: lepsza wydajność, szybszy skan, trwały chaching, mniej False-positivów, lepsze leczenie plików...o tych tylko wiemy), podobnie z HIPSem (lepszy monitoring wykonywania plików, ochrona przed crypterami, ochrona przed złośliwymi plikami dll ladowanymi przez zaufane procesy w pewnych okolicznosciach, inteligentniejsza ochrona przed keyloggerami) tak jak i w sandboxie (skuteczniejsza wirtualizacja dzięki stosowaniu jeszcze głębszych haków, czyszczenia sandboxa, wirtualny kiosk, shared space) czy też firewalla (poprawione filtrowanie IPv6) no i użyteczności - masa różnych pierdół od timera przy wyłączaniu funkcji po zmianę wyglądu ikonki w trayu sygnalizująca stan....nie wspominając o widgecie).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#22
kermit napisał(a):Żałośnie się czyta Waszeniektóre posty, zamiast cieszyć się z dobrej darmowej ochrony szukacie niewiadomo czego żeby tylko oczernić produkt. Niewiem, czy kieruje Wami zazdrość, że darmowe potrafi być lepsze niż polecane przez Was płatne zabezpieczenia, czy przynależność do jakiejś "anty-społeczności" (żeby nie było sam używam NIS''a Smile
Nikt nie każe go używać, ludzie nie pasuje to trzymajcie się z dala... Polityka prywatności? Poczytajcie o Nortonie heh Smile Fajnie, że program sie rozwija.
Podziwiam morphiuszza cierpliwość i niezrozumianą próbę rozładowania atmosfery. Na jego miejscu olał bym niektórych w ch.. i nie tracił nerwów, głupota jest nieuleczalnaGrin


+1
Szukanie domniemanych rewelacji, które pochodzą od wielu ważniejszych graczy na rynku av i służą one tylko temu, żeby zdyskredytować rywala jest głupotą
Prywatności dzisiaj nie ma w necie, i od dawna wiadomo, że firmy av doskonale to wykorzystują.

Co do samego pakietu, jak dla mnie po kilku dniach używania jest bardzo dobrze, kiosk wymiata.
Pewnie zaraz pojawi się oś takiego np w NISSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#23
Eeej chłopaki... Luz. Smile

Każdy z nas ma jakieś swoje przyzwyczajenia, to jest ludzki mankament, o którym przypomniała mi dzisiaj żona - Ja tak nigdy tego nie robię - nie klepie widelcem sprasowanych ziemniaków, przed dodaniem mąki w przygotowaniu klusek śląskich. Racjonalny umysł powie: nie ma to znaczenia dla jakości klusek. Heurystyka i skaner behawioralny mojego mózgu polecił taki wybór zachowań:
1. Ale ja tak właśnie czynię, gdy sam robię te cholerne kluski.
2. Kochanie, przepraszam, wybacz, miałem w pracy stres i zapomniałem.
3. Czy to ma jakieś znaczenie? Zastanówmy się.
4. Milczenie.

No i jak myślicie, co wybrałem?Question

Dyskusja i wymiana myśli jest celowa, ale wtedy gdy jest potrzebna. Cechą mędrca jest zmienianie swojego osądu wobec przekonujących argumentów. Otwarty i chłonny jak gąbka umysł to chyba najlepszy sposób, aby zachowywać się racjonalnie we współczesnym świecie, gdy codziennie natrafiamy na coś nowego. Moim zdaniem najgorzej jest, gdy tkwimy w skorupie przyzwyczajeń i nie otwieramy umysłu.

Wbrew pozorom uzyskałem też jakieś informacje, z lektury tego wątku. Smile
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#24
kermit napisał(a):Żałośnie się czyta Waszeniektóre posty, zamiast cieszyć się z dobrej darmowej ochrony szukacie niewiadomo czego żeby tylko oczernić produkt. Niewiem, czy kieruje Wami zazdrość, że darmowe potrafi być lepsze niż polecane przez Was płatne zabezpieczenia, czy przynależność do jakiejś "anty-społeczności" (żeby nie było sam używam NIS''a Smile

Kermit...dziękuję za uwagi, ale niestety nietrafione...nie jestem zwolennikiem-wyznawcą żadnej innej "software religion", w znakomitej większości swoich porad/uwag polecam darmowe produkty, ponieważ tak uważam i takie mam doświadczenie...są genialne programy, które są płatne i które czasem polecam, ale nie o nich tu mowa. Nie wierzę żadnemu programowi do końca i jeśli są argumenty/fakty świadczące o jego ułomnościach, niedostatkach czy wręcz błędach konstrukcyjnych, to jestem zdania, że należy o tym rozmawiać, a nie zamykać na nie oczy, bo "dają za darmo"...gdybym miał dostać coś skradzionego, a bardzo atrakcyjnego nie wziąłbym tego, bo takie mam zasady w życiu...tu jest podobnie i nie widzę powodu, żebym miał to z jakiś powodów przemilczeć.
Nigdzie nie napisałem, że program jest beznadziejny i nieskuteczny - wierzę, że tysiącom, którzy go zainstalowali - odpowiada takie jego działanie, a polityka producenta również...lub nie zwracają na nią uwagi...szanuję ich wybór i nie piszę, że mają "badziewie" jak określane są przez nich czasem inne programy zabezpieczające. To jednak już kwestia kultury i pewnych własnych zasad, więc zostawiam tę kwestię w spokoju.
Na koniec...nie wiem czemu obrażasz mnie i innych o podobnym stanowisku...zachowuj się...
--------------
aha...żeby nie było...swoje "rozliczenia" z Morphiuszem załatwiam w trybie PW...to tak a propos jego ostatniej wypowiedzi.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości