Promocja FileMedic rozdaje klucze do swojego antywirusa!
#61
Żadna beka. My tu gadu gadu a pod nosem rośnie nam gigant na rynku zabezpieczeń.
Nie ma co. Sprawdzałem na kilku paczkach i FM ma wykrywalność sporo większą od Windows Media Player i Notatnika.
Odpowiedz
#62
ktośtam napisał(a):Sprawdzałem na kilku paczkach i FM ma wykrywalność sporo większą od Windows Media Player i Notatnika.

A złośliwi ciągle bezczelnie twierdzą, że jest inaczej.
Odpowiedz
#63
I jest przy tym lekki jak tapeta.. niesłychane!
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#64
U mnie, po zainstalowaniu FM, system staruje zanim nacisnę przycisk "Power".
Odpowiedz
#65
ktośtam napisał(a):Żadna beka. My tu gadu gadu a pod nosem rośnie nam gigant na rynku zabezpieczeń.
Nie ma co. Sprawdzałem na kilku paczkach i FM ma wykrywalność sporo większą od Windows Media Player i Notatnika.

ktosiu twój humor mnie po prostu rozwalaFacepalm
Odpowiedz
#66
Do każdej zakupionej licencji firmowe perfumy gratis Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#67
TASMAN napisał(a):a co do filemedica to jest on jak zużyta prezerwatywaFacepalm

Tasman , zawsze do licencji można dorzucić obok perfum (świetny pomysł Street Cool
Odpowiedz
#68
Oj Panowie, aleście prześmiewczy... Zobaczycie, nadejdzie taki dzień, że będziecie błagać producenta o licencje , kiedy ten zablokuje Wam możliwość kupna z powodu tych złośliwości!
Odpowiedz
#69
Ciekawe czy ktoś od nich to czyta ? Grin
Odpowiedz
#70
McAlex napisał(a):Miquell, Ty będziesz beta- testerem


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na co czekasz Grin!
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#71

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#72
Regulamin SafeGroup.pl napisał(a):18. Niedopuszczalne jest, w szczególności czynione poprzez grupę wypowiadających się, szkalowanie jakiejkolwiek firmy i produktów bez popierania zarzutów stosownymi argumentami i dowodami (ataki tzw. "hejterów"). Użytkownicy w miarę możliwości powinni dążyć do bezstronności.
Portal SafeGroup.pl jest serwisem niez


To co, każdemu po warnie?
Odpowiedz
#73
Łukaszu, my nie szkalujemy, my po prostu motywujemy, w ten jakże wyszukany sposób, producenta do dalszych działań mających na celu poprawę produktu Wink
Ale na serio, to koniec tych wygłupów.
Odpowiedz
#74
ktośtam napisał(a):Ale na serio, to koniec tych wygłupów.
True, true Beer
Odpowiedz
#75
ktośtam napisał(a):...my po prostu motywujemy, w ten jakże wyszukany sposób, producenta do dalszych działań mających na celu poprawę produktu Wink
...
Dobrym pomysłem byłoby gdyby producent kupił od Kasperskiego skaner i dodał jako drugi "silnik skanujący" do swojego produktu. Wtedy szybko wzrosłaby jego pozycja na rynku AV.
Odpowiedz
#76
Akurat mają hajs na taki zabieg Grin
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#77
Poza tym, Kaspersky chybanie odsprzedaje swojego silnika.
Odpowiedz
#78
Zonealarm leci na kasprzaku Smile więc chyba jednak odsprzedaje
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#79
Dlatego zaznaczyłem: chybaWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości