Zmiana firewalla - pomoc
#1
Nie będę się bardziej rozpisywał, szczególnie że mnie łeb boli, więc zapytam od razu:
Czy Waszym zdaniem warto zmienić mojego firewalla na Online Armor ? Jak myślicie?
Jestem zainteresowany tamtym programem, bowiem teraz jest polska wersja językowa Smile
Oczywiście interesuje mnie wersja całkowicie darmowa Smile
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#2
Jeśli Ci zależy bardziej na proaktywnej ochronie (HIPS) to tak. Jeśli wolisz bardziej zaawansowane funkcje firewalla, PC Tools będzie lepszym wyborem.

Inaczej. Jeśli jesteś za ruterem, Online Armor będzie dobrym wyborem.


Dodano: 11 paź 2012, 21:55

Twoja stara napisał(a):bowiem teraz jest polska wersja językowa

Po dwóch latach Cool
Trzeba zrobić erratę i poprawić sporo błędów...
Odpowiedz
#3
Eugeniusz napisał(a):Inaczej. Jeśli jesteś za ruterem, Online Armor będzie dobrym wyborem

To fakt, mój Cisco bardzo lubi OA Grin
PC Tools to przede wszystkim FW, OA to bardziej HIPS z opcją FW Wink
Zależy od oczekiwań i preferencji Smile
Odpowiedz
#4
Ja to nie wiem jak można takie cuda jak OA używać. Wali komunikatami jak dziki. Rozumiem - ochrona, ale bez przesady. Zresztą każdy robi jak chce...
Odpowiedz
#5
Apocalypse napisał(a):Ja to nie wiem jak można takie cuda jak OA używać. Wali komunikatami jak dziki. Rozumiem - ochrona, ale bez przesady. Zresztą każdy robi jak chce...

Takie programy używa się bardzo przyjemnie tylko, trza najpierw przepuścić je w trybie nauki przez pewien czas, bo inaczej można zginąćSmile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#6
No dla mnie ciężki też był.
Odpowiedz
#7
Apocalypse napisał(a):Ja to nie wiem jak można takie cuda jak OA używać. Wali komunikatami jak dziki. Rozumiem - ochrona, ale bez przesady. Zresztą każdy robi jak chce...

Może tak najpierw zainstaluj i rzeczywiście sprawdź program, bo u mnie to praktycznie cisza z maxymalną ochroną. Ja wiem że CIS to dla Ciebie guru tak zwanej ochrony, ale są osoby które oczekują czegoś więcej...


Dodano: 12 paź 2012, 8:59

Apocalypse napisał(a):No dla mnie ciężki też był.

Kolejny mit
Odpowiedz
#8
Ambient napisał(a):Może tak najpierw zainstaluj i rzeczywiście sprawdź program, bo u mnie to praktycznie cisza z maxymalną ochroną. Ja wiem że CIS to dla Ciebie guru tak zwanej ochrony, ale są osoby które oczekują czegoś więcej...


O co Ci chodzi człowieku? Znowu jakieś problemy masz? Skąd wiesz że nie miałem nigdy? Używałem naprawdę wielu programów zabezpieczających. To, że dostajesz drgawek jak ktoś poleca Comodo to jest już Twój problem. Kiedyś o tym gadaliśmy i pisałem, żebyś wymienił co ci w Cisie nie pasuje. Po za tym co możesz o mnie wiedzieć - kim jestem i co dla mnie jest guru. Czujesz się przez to lepiej?

Ambient napisał(a):Kolejny mit


Miałem używałem i moje osobiste odczucia. Jaki znowu mit? Wiesz co to jest subiektywna opinia? DLA MNIE ciężki był.
Odpowiedz
#9
Nie trudno zauważyć jaki pakiet lubisz, a jakie uważasz za beznadziejne, oceniłem Cię tylko i wyłącznie pod tym kątem. Nie wiem kim jesteś, nie mam zamiaru nikogo oceniać, nie intresuje mnie to. Za bardzo bierzesz to wszystko do siebie, rozmowa odbywa się na poziomie oceny poszczególnych programów - tylko...
Odpowiedz
#10
Ok. Dobra.
Nie biorę tego do siebie. Tylko za każdym razem kiedy komuś wciskam CISa to mnie atakujesz. Nie rozumiesz, że ja naprawdę uważam CISa za najlepszego? A i ta firma nie płaci mi za to.
A co do rozmowy o programach to korzystałem z wielu programów i mam ocenę co i jak.
To jest moja subiektywna opinia.
Jak komuś polecam CISa to może mnie olać i nie używać, albo może spróbować tego co ja uważam za dobre.

I jeszcze jedno. Ostatnio rozmawialiśmy o CISie i pisałeś, że może się przekonasz, to jednak odwrót w drugą stronę?
Odpowiedz
#11
Zobaczymy co z v6, ostatnio nie mam za bardzo czasu dla siebie, może jutro uda mi się sprawdzić nową wersję i kto wie może zostanie na dłużej...
Odpowiedz
#12
To czemu od razu krytykujesz?
Nie rozumiem Cię.
Jednocześnie eksponujesz swoją antyCISowość i planujesz zainstalować?
Odpowiedz
#13
Apocalypse napisał(a):To czemu od razu krytykujesz?

Apocalypse wskaż mi palcem od pojawienia się publicznej bety do dnia dzisiejszego jakąkolwiek negatywną opinię o nowej wersji cis, a dam Ci 100 000 000$...
Apocalypse napisał(a):Jednocześnie eksponujesz swoją antyCISowość i planujesz zainstalować?

W takim razie czym byłaby jakakolwiek krytyka bez uprzedniego zapoznania się z "rywalem"?
Odpowiedz
#14
A masz takie pieniądze :-)??
Może o CIS 6 nie pisałeś negatywnie ale za każdym razem kiedy polecam 5.xx to krytykujesz i nie program, tylko moje polecenia.
Odpowiedz
#15
Ambient napisał(a):Apocalypse wskaż mi palcem od pojawienia się publicznej bety do dnia dzisiejszego jakąkolwiek negatywną opinię o nowej wersji cis, a dam Ci 100 000 000$...

Ambient...nie szarżuj...możesz nie być przygotowany na taką wypłatęCool
Na przykład
Cytat: After initial enthusiasm i hate the new interface. It''s idiotic, designed with some tablets in mind, main interface window is pointless and just full of useless clutter and elements.

CIS 5.x was so much better and you could at least reach useful info on it. here you need to go several layers deep into the settings to find the most trivial info or controls. If they''d only just redesign CIS 5.x interface and stuff it with new goodies it would be awesome. But now, i have doubts about it. Serious ones...

Cytat: Version 6 FAILS the Comodo Leak Test.

Wszystkie cytaty pochodzą z tego wątku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
Nie mam i zapewne niechciałbym mieć aż tylu $$$ Cool
Podobno CLT jest przestarzałe i może podawać błędne wyniki, tak wyczytałem z forum
Odpowiedz
#17
Temat trochę zszedł na zły tor... Dziękuje za opinie zostaje przy PC Tools Smile
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#18
Ambient napisał(a):Podobno CLT jest przestarzałe i może podawać błędne wyniki, tak wyczytałem z forum


Bingo. CLT nie jest za bardzo akuratnym narzędziemLol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości