Dostęp do laboratorium
#21
spywar napisał(a):Hi since I discovered your website (on August) I usually went to download pieces of malwares and submit not detected samples to my AV or test the Valkyrie service.
I''m spywar on Comodo forums for those who know please how can I have access to the malware database ? Sorry but Google translate does not work well so I can''t understand the messages above just understood that the access to the malware lab are controlled now.

Regards,
spywar.

Just send PM to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

with such a request.
Odpowiedz
#22
2 thinks
1) Can i still talk in english on the forum?
2) How i join the malware hunter group?
Odpowiedz
#23
danisss napisał(a):2 thinks
1) Can i still talk in english on the forum?
2) How i join the malware hunter group?


1. Naturally, we will be glad.
Odpowiedz
#24
Aktualnie jest już dostępny formularz do zgłaszania się. Informacje przesyłane na pw będą ignorowane:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


@danisss:
Contact via PM.
Odpowiedz
#25
thanks
Odpowiedz
#26
UWAGA - WAŻNE OGŁOSZENIE

Zapewne wiele osób zauważy, że nie ma dostępu do laboratorium.
Postanowiliśmy zmienić zasady dostępu do niego.

Laboratorium zostaje zamknięte i będzie dostępne tylko dla malware hunterów, partnerów, oraz wybranej grupy użytkowników - testerów.
Grupa jeszcze fizycznie nie istnieje, ale część osób nadal ma dostęp i skierujemy do nich pytania z propozycją o zostanie oficjalnym testerem.
Są to osoby, które były aktywne, same umieszczały jakieś próbki i testowały do tej pory oprogramowanie.

Oczywiście uzyskanie dostępu będzie możliwe poprzez zgłoszenie aplikacji na stanowisko malware huntera lub testera.
Niemniej wymagania stawiane kandydatom będą na pewno większe niż było dotychczas.

Zgłaszane wnioski o dostęp będą od teraz do wprowadzenia pełni zmian automatycznie odrzucane.
Odpowiedz
#27
Super pomysł !!! Żywcem ściągnięty z <CIACH>:crazyTongueroponuję całkowicie zamknąć laboratorium SG i publikować tylko wyniki profesjonalnych organizacji testujących oprogramowanie AV... Wtedy będzie jeszcze bardziej wiarygodnie i super hiper profesjonalnie. Chociaż może lepiej faktycznie ograniczyć dostęp do wtajemniczonego i ograniczonego grona, tylko proponuję przeprowadzenie jakiś wysoce specjalistycznych badań psychologicznych... Są przecież osoby, które mają skłonności do konfabulacji... No szkoda...
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#28
Bardzo dobra decyzja. Ograniczy dystrybucję paczek, które są owocem czyjejś ciężkiej pracy.
Odpowiedz
#29
Eugeniusz napisał(a):Bardzo dobra decyzja. Ograniczy dystrybucję paczek, które są owocem czyjejś ciężkiej pracy.

I właśnie o to chodziło Wink
Odpowiedz
#30
Dla nas szarych użytkowników pozostają jeszcze paczki od malwarehunterów którzy osadzają paczuszki na innych hostingach.
Odpowiedz
#31
@jasiekkidawa:
Ostatnio była nieciekawa sprawa z podróbą-Kasperskym, gdzie ktoś zgłosił na ich kanale istnienie takiego zagrożenia, oczywiście mając całkowicie gdzieś robotę Malware Hunterów. Jeżeli jesteś tak wspaniałomyślny, że chcesz poświęcać pół dnia na tworzenie paczki z której ktoś korzysta łamiąc Twoje zasady (informacja skąd, o autorze), no to nikt nie broni Ci tworzenia Twojej własnej bazy paczek.

Nie wzorujemy się na nikim, po prostu zdajemy sobie sprawę, że inne serwisy korzystają z naszych paczek i mają sobie pracę MH totalnie za nic.
Koniec z takim chamskim zachowaniem.


@byku81:
U nas na forum nie.
Osoby spoza wymienionymi nie będą mogły dawać linków do paczek.
Jeżeli ktoś chce mieć możliwość sprawdzania, niech da coś od siebie - a nie tylko wchodzi, pobiera... no i nic, ani dziękuję, ani pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi Smile
Odpowiedz
#32
@lukasamd ja chciałem zapytać tak konkretnie,czy jak dostałem dostęp do labu a coś tam się udzielałem od czasu do czasu, zostanie mi on odebrany?.Bardzo chętnie bym podziękował za trud Malware Hunterom w łapaniu zagrożeń,ale słowo dziękuje to raczej za mało w takiej sytuacji.To zapytam szczerze jak mamy im się odwdzięczać za trud Sad ?
Odpowiedz
#33
Szczegóły będą w PW, w swoim czasie.
Ten kto ma obecnie na pewno nie utraci bez wcześniejszego kontaktu z naszej strony.
Odpowiedz
#34
Właśnie dostałem miłego maila. Wchodzę na forum, brak dostępu.
Zaglądam tu bardzo rzadko, i to dla tego by móc testować kilka programów na próbkach na własny użytek z czego dużą część wklejałem. Jakieś 2tyg dostałem dostęp do bazy po dłuższej przerwie a teraz znowu mi go odebrano...Nie chce być żadnym testerem, redaktorem czy nie wiadomo kim, chciał bym mieć po prostu dostęp żeby raz na jakiś czas zrobić test, wkleić wyniki i porównać je ze starszymi.
Odpowiedz
#35
Nie ma takiej możliwości - wszystko zostało wyjaśnione zarówno w tym temacie jak i w emailu.
Odpowiedz
#36
A ja nie mam dostępu - dzięki Sad
Odpowiedz
#37
Ja niestety też Sad A imię, nazwisko? po co te dane ?
Avast! 
Malwarebytes Anti-Malware
HitmanPro 
Odpowiedz
#38
Twoja stara napisał(a):Ja niestety też Sad A imię, nazwisko? po co te dane ?


Skopiowane z konkurencyjnego wortalu.
Odpowiedz
#39
malware123 napisał(a):Skopiowane z konkurencyjnego wortalu.

I tu się mylisz, ponieważ ten wymóg istnieje u nas od dawna.
Odpowiedz
#40
Od dawna, czyli do 17 lutego, od momentu ogłoszenia zmiany dostępu do labu, co było udowodnione "Super pomysł !!! Żywcem ściągnięty z <CIACH>".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości