Dostęp do laboratorium
#41
Od dawna, czyli od zeszłego roku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I skończ tę bezsensowną dyskusję.
Odpowiedz
#42
malware123 napisał(a):Od dawna, czyli do 17 lutego, od momentu ogłoszenia zmiany dostępu do labu, co było udowodnione "Super pomysł !!! Żywcem ściągnięty z <CIACH>".

I znowu się mylisz, gdyż te dane były zbierane od dłuższego czasu. W październiku/listopadzie gdy aplikowałem o dostęp do bazy malware, musiałem takie dane podać.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#43
Imię, nazwisko swoją droga, co nie zmienia faktu, że bardzo dziwnym trafem po kilku/nastu dniach od ukazania się konkurencji, procedura wlaśnie wygląda tak samo.
Odpowiedz
#44
Przede wszystkim: "konkurencja", o której piszesz, nie ma własnej tak obszernej (z tego co wiem, to nie ma żadnej) bazy złośliwego oprogramowania Cool
Odpowiedz
#45
Akurat to, o czym piszesz (baza malware) nie ma nic do tego, co napisalem wyzej.
Odpowiedz
#46
@malware123:
Nie od kilku dni, tylko od jesieni zeszłego roku.
Już wtedy istniała konieczność wysłania wniosku aby otrzymać dostęp.
No ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro rejestrowałeś się pod koniec stycznia - lepiej walić farmazonami na lewo i prawo, wiadomoWink

Nasz krok jest taki a nie inny.
Nie będziemy ukrywać, że został podjęty głównie po to, aby skończyło się pasożytnicze używanie naszej bazy.
Mamy wiele powodów by przypuszczać, że konkurencja o której piszesz używała naszych paczek do swoich testów nie dając o tym nigdzie informacji.
Nie możemy tego tolerować, jak ktoś nie rozumie jak ciężka jest robota Malware Hunterów, to niech ma pretensje do siebie.

Temat zamykam, bo co miało zostać wytłumaczone, to zostało wytłumaczone.
Jego dalsze ciągnięcie na zasadzie "robię focha bo chcę paczek a nic nie daję w zamian" nie ma najmniejszego sensu.

EDIT:
Brawo. Normalnie brawo drogi Adrianie.
Nie ma to jak założyć kolejne konto, aby mieszać nas z błotem.
To świadczy o twoim "profesjonalnym" podejściu do sprawy, zaiste.

Pisałem już - jeżeli chcesz się z nami skontaktować, pisz email.
Zgodnie z regulaminem, nie będziemy tolerować tego, że zakładasz wiele kont.
Odpowiedz
#47
Regulamin dostępu do laboratorium został zaktualizowany.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... no i testowania.
Odpowiedz
#48
Dzisiaj zmieniliśmy zasady dostępu do bazy.
Możecie je znaleźć w pierwszym poście.

Ogólnie zmiany jakie wprowadzono, to usunięcie limitu 7-dni od rejestracji na uzyskanie dostępu do paczki.
Teraz każdy zarejestrowany ma do niej natychmiastowy dostęp.

Wątek został dodatkowo odblokowany, gdyby ktoś miał propozycje odnośnie próbek / działu malware itd. to prosimy pisać tutaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości