G data 99,9 % skuteczności i zwycięstwo w Av- comparatives !
#21
G Data 2013 dalej tak mocno obciąża łącze skanerem HTTP?
Odpowiedz
#22
GData nie obciąża łącza tylko przedłuża czas otwarcia strony poprzez skan. Można to wyłączyć i ustawić ochronę na skan później (np. podczas uruchamiania pliku). Jeżeli pozostawimy wszystkie ustawienia to przedłuża się wczytywanie co jest odczuwalne np. na yutube.
Stanowisko Webroot w/s testu AV-Comparatives:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
korzystam z Bitdefendera i widze ze jest na 4 miejscu. cóż jeszcze 11 miesięcy ...
Odpowiedz
#24
Nie przesadzaj. Jeżeli nie masz z nim problemów to absolutnie nie ma znaczenia to 4 miejsce. Spokojnie znajdziesz dowody wyższości Bitdefendera nad innymi. To kwestia doboru testów czy przyjęcia kryteriów. Ja mam aktualnie Webroota z MBAM Pro i nie zamierzam tego zmieniać z powodu tego testu. A mam jeszcze w zapasie licki na GDatę, ESET, Trustporta i parę innych.
Odpowiedz
#25
Kupując Bitdefendera (wcześniej miałem AVG bezplatny) myslalem ze bedzie najlepszy Wink
Odpowiedz
#26
Nigdy o żadnym programie nie było można powiedzieć że jest/był/będzie najlepszy i nie będzie mozna tak powiedzieć. Kilka pierwszych miejsc z tego testu jest w rzeczywistości równorzędną ochroną. Teraz BD jaet 4, za miesiąc może być 1, z resztą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Jeśli chciałbyś mieć zawsze Nr1 musiałbyś na kilku kompach zmieniać soft prawie co miesiąc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości