Windows Phone 7.x/8.x oraz urządzenia - dyskusja
Postepując wg wytycznych, a częściowo ''na czuja'' dziś spróbowałem udostępnić internet z telefonu na laptopa.

Udaje się tylko częściowo, mianowicie jest połączenie - widzę w zasobniku oraz połączeniach internetu, widzę że telefon widzi ''gość 1/8'' i to by było na tyle.

Strony nie ładują się.

Obstawiam laptopa, wydaje mi się że coś go blokuje, może się mylę.

Poradziłem sobie z ustawieniem drukarki przez wifi a nie było to łatwe.

Coś powinienem dodać w detalach, jakieś sugestie?

EDIT

Stara bolączka moich manii zabezpieczeń sieci przed niepowołanym dostępem.

Blokowało a jak, wystarczyło usunąć stałe I.P., zmienić na ''auto'' i śmiga.
Odpowiedz
Nowa Lumia 640 według Play jest całkiem "zmixowanym" smartfonem!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Spójrzcie na ten link z przeglądarki mobilnej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Spojrzałem, chodzi o cenę?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Oni nawet tego modelu nie mają jeszcze , więc nie kupisz tak tanio Smile
Odpowiedz
Piszą że jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na Ole jest za 939 tylko niebieski.

Jakaś kaszanka, raz jest, raz go nie ma.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Tak o cenę. Popisałem z nimi trochę na ten temat. Ale to dłuższa historia.
Odpowiedz
(20.04.2015, 18:52)Snajpiq napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak o cenę. Popisałem z nimi trochę na ten temat. Ale to dłuższa historia.

Heh, ok! Dzięki za info Tongue

Co do dostępności, to nie widziałem żadnej kaszany - jest u partnerów Microsoftu za 699 i 999 zł odpowiednio model 640 i 640 XL.

A bardziej szczegółowo - Lumia 640 DS za około 649 zł oraz 640 LTE za 699 zł; Lumia 640 XL DS za około 939 zł; 640 XL LTE około 999 zł. Dostępność wysoka...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Pisząc o kaszanie, chodziło mi nie o dostępność, tylko ten linkowany sklep, raz w wynikach wyszukiwania model 640 jest, innym razem nie ma.
Odpowiedz
(20.04.2015, 20:10)Toruniak napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pisząc o kaszanie, chodziło mi nie o dostępność, tylko ten linkowany sklep, raz w wynikach wyszukiwania model 640 jest, innym razem nie ma.
A, no to ok Smile za to na x-komie są cały czas z tego co widziałem, więc dla niecierpliwych w sam raz! Ja sam jestem ciekawy ceny u operatorów, bo chcę ten telefon wziąć dla mamy. HTC 8S jest dla niej za mały i kiepsko widzi niestety, więc taka tacuszka ~5 cali będzie całkiem ok. A kobiety i tak rzadko noszą telefon w kieszeniach - raczej są to odległe głębie któregoś z poziomów torebek, więc rozmiar nie będzie tutaj problemem, a parametry są bardzo obiecujące względem użyteczności.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
Co sądzicie o Lumii 930? W X-kom to jedyny dostępny flagowiec. Nie ma 925, 1020, tylko właśnie 930. Boli ten ogromny ekran :/
Odpowiedz
MS testuje właśnie lumie 940 warto zaczekać aż nowe modele trafią do sprzedaży.
Odpowiedz
Nieee, przecież to będzie kosztowało ze 3k. I do tego ekrany >5 cali. Masakra.
Odpowiedz
Właśnie mnie odstrasza specyfikacja przyszłych modeli. Posiadam 1020 i nie chcę nic większego, a tutaj zapowiada się pogoń za wielkością. Sony jakoś potrafi zrobić flagowca i wydać wersję mini z podobnymi bebechami. Ja tam liczę na lepsze baterie również, bo obecnie męczy mnie ładowanie dzień w dzień praktycznie.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Ja ostatnio załatwiłem mamie Lumię 640 LTE i powiem szczerze... Odnoszę wrażenie, że moja 735 jest coraz mniejsza i mniej wygodna w obsłudze internetów i multimediów. Większy ekran przestaje być dla mnie problemem, co jest trochę martwiące. Aczkolwiek na 640 XL bym się jednak nie zdecydował - już ze względów ergonomicznych. Czekam na nową generację, o której wspomniał Zord, może akurat w okolicach października/listopada 2016 ceny za mocniejszy sprzęt będą w zasięgu ręki Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
930 mam i uwielbiam.

W razie pytań wal.
Odpowiedz
Powiedz przecie, duża i solidna jest?
Odpowiedz
Rozmiar - w sam raz.

Skąd wiem?

Mierzyłem 1320 - to jest zbyt duże dla mnie - nie wejdzie ani do spodni [kieszeń] ani do kieszeni na klacie.

735 mojej żony - zbyt mały ekran, dla mnie jest to model damski.

Brak przycisków 'fizycznych' też nie dla mnie.

920 to cegła w moim odczuciu.


Co do solidności - a spotkałeś się z jakimiś uwagami? Smile

U mnie brak.
Odpowiedz
Moja Lumia 735 dostała jakoś w nocy update do 8.1 Update 2. Szok.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fantastic Avast Security? Naprawdę? Nie mogę pojąć dlaczego takie śmieci wpadają do Sklepu... Jakby nikt tego nie kontrolował.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości