Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
1 25.00%
Nie
25.00%
1 25.00%
Pomyślę
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nasze pulpity ;)
#1
Cześć, w tym temacie pokazujmy swoje pulpity i ekrany logowania Smile

Pulpit - [attachment=121]

Chciałem jeszcze ekran logowania, ale nie mam pomysłu jak zrobić zrzut Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
aktualnie mam taka tapetkeSmile
Odpowiedz
#3
To i ja pokaże swój Pulpit,a co Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
To i ja się ''pochwalę'' swoją, zresztą ostatnio zmienioną tapetą.
Odpowiedz
#5
A o to mój pulpit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
a to mój pulpet :shy:
Odpowiedz
#7
A oto mój skromny pulpit -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Mateusz, skąd u ciebie takie duże ikonki?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):A oto mój skromny pulpit -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Mateusz, skąd u ciebie takie duże ikonki?


Bo to Vista. Chcieli upodobnić się do graficznych środowisk Linuksa (GNOME,KDE).
Odpowiedz
#9
@Plati mam Vistę, więc mam do wyboru trzy rodzaje ikonek, Standardowe (czyli te z XP, które w Viście nie wyglądają przy Aero zbyt ładnie Grin)

Wszystko jest dostępne z pulpitu PPM-> Widok -> Duże ikony, Średnie ikony, Ikony klasyczne Grin

Po instalacji Vista ma od razu uruchomione ikony Średnie Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Ja mam na drugim komputerze Vistę więc to wszystko wyjaśnia. ok Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Proszę bardzo Grin

[attachment=126] - przepraszam za jakość, ale komórką lepiej raczej nie będzie Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
no super Smile samo się loguje
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Ale w ogóle wyłączyłeś Zapraszamy i inne bzdety ???

Ja mam to tylko jak Zablokuję konto lub wcisnę Magiczną kombinację Smile

Mam jeszcze pozmieniane we właściwościach systemu i mam jak w Lapku: Producenta, model, a reszta to to co jest standardowo Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
Ja mam Zapraszamy, ale żeby uruchomić komputer naciskam tylko przycisk Power i czekam aż pojawi się pulpit z ikonkami (bez żadnych haseł)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Proszę bardzo Smile
Odpowiedz
#16
Plati napisał(a):Ja mam Zapraszamy, ale żeby uruchomić komputer naciskam tylko przycisk Power i czekam aż pojawi się pulpit z ikonkami (bez żadnych haseł)


Mam tak samo Grin
Więc go zamieniłem Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
E moje pulpity na obu systemach marne, bez bajerów. Standardowe tapety, jedynie w Ubuntu zmieniony temat.
Odpowiedz
#18
A to również moje Smile
Powprowadzałem parę zmian w Windows Index Expirience, bo chciałem mieć dodane info dla kogo i jakie model i logo mego procesora Grin

[attachment=129]
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
a oto mój dwusystemowySmile pulpit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pozdrowienia dla wszystkich
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
mateusz8466 napisał(a):A to również moje Smile
Powprowadzałem parę zmian w Windows Index Expirience, bo chciałem mieć dodane info dla kogo i jakie model i logo mego procesora Grin


Dla swojego bezpieczeństwa lepiej zamaż/skasuj tego screena. Na podstawie identyfikatora produktu Windows Vista można KeyFinderem np. MagicalJelly uzyskać klucz produktu (klucz licencyjny). Czyli w tym momencie 4 osoby [liczba pobrań](jeśli masz oryginalny system) mogą skorzystać z twojej głupoty Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości