[split] !! NOWY WIRUS !!
#21
Naprawdę uważacie iż program jest czysty ? więcej możecie poczytać pod tym adresem : ( jest to typowy malware ! niestety wasza Avira znów dała ciała ! , reszta programów z resztą też ! ) .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Raport VIRUS TOTAL :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#22
Pablosss napisał(a):NOD podniósł fałszywy alarm[/b]Grin


To niemożliwe Grin
Odpowiedz
#23
Nikesz napisał(a):
Pablosss napisał(a):NOD podniósł fałszywy alarm[/b]Grin


To niemożliwe Grin

Sprawdź co zamieściłem wyżej .
Odpowiedz
#24
mam dość mało mnie to już interesuje czy wykrywa czy nie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
polak900 napisał(a):mam dość mało mnie to już interesuje czy wykrywa czy nie


ja jednak popatrzę na bzdury jakie wypisuje nasz kolega Venomx Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
Teraz to dopiero głupio wam musi być !i jak Pablosss masz jeszcze jakieś wątpliwości ?
Odpowiedz
#27
Tak, mam i to duże odnośnie Twoich paczek jakie zamieszczałeś na forum i zdanie o nich już zamieściłem na forum w tym temacie.
Odpowiedz
#28
Pablosss napisał(a):Tak, mam i to duże odnośnie Twoich paczek jakie zamieszczałeś na forum i zdanie o nich już zamieściłem na forum w tym temacie.

Nie powinieneś gdyż jak widzisz udowodniłem ci coś . Zamiast paczki dałem ci na tacy stronę z najnowszym malwarem, gdzie Avira go nie wykryła za to Nod owszem jak i Avast Czy Gdata ! .
Odpowiedz
#29
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a przywykłem już do tego że wybierasz do testu śmiecie które wykrywa NOD,a inne programy nie. To działa też w drugą stronę nie zapominaj o tym.
Odpowiedz
#30
Plati napisał(a):
polak900 napisał(a):mam dość mało mnie to już interesuje czy wykrywa czy nie


ja jednak popatrzę na bzdury jakie wypisuje nasz kolega Venomx Grin

Bądź bardziej oczytany a będziesz mądrzejszy . Strona ta znajduje się w kategorii stron fałszywych, program , który ściągasz jest samą w sobie infekcją .
Odpowiedz
#31
To, że wykrywa tę stronę Nod jako fałszywą a inne w tym Avira nie, to nie oznacza, że tam musi być wirus. To raczej ty musisz się doczytać i douczyć. Nie ma idealnego AV, a ty sądzisz, że Nod32 jest tym wodzem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#32
Pablosss napisał(a):Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a przywykłem już do tego że wybierasz do testu śmiecie które wykrywa NOD,a inne programy nie. To działa też w drugą stronę nie zapominaj o tym.

Wirusy , które tu zamieszczam , wyłapuję z pewnej strony akurat zdarzało się bardzo często iż Avira nie wykrywała zagrożenia. Gdybyś miał oczy to byś już dawno zauważył , że ostatnio wstawiłem plik gdzie Avira wykryła wirusa ! poza tym powinieneś się cieszyć bo dzięki mnie masz możliwość zaraportowania nowego niewykrywalnego zagrożenia do laboratorium Aviry !
Udowodniłem ci również , że nie mam nic wspólnego z paczkami ! podałem link do strony gdzie Avira nie wykrywa wirusa . Stworzyłeś cyrk z błahej rzeczy !
Plati napisał(a):To, że wykrywa tę stronę Nod jako fałszywą a inne w tym Avira nie, to nie oznacza, że tam musi być wirus. To raczej ty musisz się doczytać i douczyć. Nie ma idealnego AV, a ty sądzisz, że Nod32 jest tym wodzem.

Nie irytuj mnie swoim absurdem ! zauważ , że nie tyko NOdwykrywa w tym pliku infekcję ! . Twój ukochany program zrobił ci pranie mózgu !strona ta jest fałszywa ! jak i program ! .
Odpowiedz
#33
Wyłapujesz ze strony? To czemu nie podasz adresu tej strony tylko podajesz adresy do rapida abyśmy downloadowali te pliki? Smile
Odpowiedz
#34
Pablosss napisał(a):Wyłapujesz ze strony? To czemu nie podasz adresu tej strony tylko podajesz adresy do rapida abyśmy downloadowali te pliki? Smile

Wklejam to co ludzie zamieszczają ! raz wstawiają adresy stron raz linki do Rapidshare !
Odpowiedz
#35
Więc może podasz nam adres tej strony? Smile
Odpowiedz
#36
VenomX, to raczej ty się za bardzo napinasz, absurdem jest to co ty wyprawiasz na tym forum (Aviry zresztą). I to Nod ci zrobił pranie mózgu, bo wszystko widzisz z perspektywy tego słowackiego smalca. Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#37
Mnie tylko zastanawia jeszcze 1 rzecz Smile
Odpowiedz
#38
Plati napisał(a):VenomX, to raczej ty się za bardzo napinasz, absurdem jest to co ty wyprawiasz na tym forum (Aviry zresztą). I to Nod ci zrobił pranie mózgu, bo wszystko widzisz z perspektywy tego słowackiego smalca. Tongue


kolejny dowód!( Nawet Peerguardian widzi iż na stronie znajduje się fałszywy program ! ) . Długo zamierzasz się jeszcze ośmieszać ? może powinieneś zmienić program skoro tak się bulwersujesz ?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pablosss napisał(a):Mnie tylko zastanawia jeszcze 1 rzecz Smile

Twoje myślenie boli .
Odpowiedz
#39
VenomX napisał(a):Twoje myślenie boli .


Chyba tylko Ciebie Grin
Odpowiedz
#40
Naprawdę jest mi niezmiernie przykro , że tak naprawdę nie jesteście zadowoleni ze swojego antywirusa,choć zapewne byście chcieli Grin . Zastanówcie się nad zmianą skoro aż tak was to boli !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości