Poszukiwana zabawka z androidem do 400 zł
#1
Przyszła i pora na mnie. Zmieniam moją hipsterską nokię x2 na coś nowszego. Możecie sypać propozycjamiWink Zmieszczę się w 400 zł ? Szukam telefonu z androidem/Windows Phone.
Odpowiedz
#2
-Galaxy Ace

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

-Neo V - zaraz poszukam jakiejś oferty. EDIT, kurde, wszędzie telefony z Orange...

Warto dołożyć te 100-150zł.

Dodano: 25 wrz 2012, 19:43

O, mam Xperię -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nieco droga, ale fajna sztuka.

Dodano: 25 wrz 2012, 19:44

Nokia Lumia 610 -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Lumia 610 godna polecenia?
Odpowiedz
#4
Tak, Lumie są bardzo udane.
Odpowiedz
#5
Ta z tym, że akurat 610 nie najlepiej jest wykonana podobno Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
No tak, ale za te cene nie mozna spodziewać się.cudów niestety.
Odpowiedz
#7
Dorzuć nieco i weź Lumię 710.
Z Androidem w tej kwocie nie ma nic godnego uwagi.
Odpowiedz
#8
KaMiL napisał(a):No tak, ale za te cene nie mozna spodziewać się.cudów niestety.

Szczególnie w WP z tego co ostatnio sobie oglądałem. Dobry temat - chętnie poczytam Wasze propozycję, bo sam będę zmieniał telefon końcem roku, a że piniendzy ni ma i robota ciężka do zahaczenia, to może też będę się nastawiał na coś niedrogiego. Wydaje mi się, że nie będę się bawił w Androida - tylko WP Wink

lukasamd napisał(a):Dorzuć nieco i weź Lumię 710.

Lumia 710 to jak najbardziej fajna propozycja, ale ciągle mnie irytuje, że to już prawie "stary" system Sad
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#9
Ciągnie mnie do tego Androida Sad Bawiłem się dzień tym systemem i stwierdziłem, że mi wystarczy. Nie jestem wymagający. Szukam czegoś do 400- 500 zł w takim razie.
Odpowiedz
#10
Waves97 napisał(a):Ciągnie mnie do tego Androida Sad Bawiłem się dzień tym systemem i stwierdziłem, że mi wystarczy. Nie jestem wymagający. Szukam czegoś do 400- 500 zł w takim razie.

Pewnie, nie ma się też co nakręcać - zawsze technologia, świetne opinie, wykonanie, "wspaniałość", użyteczność, napędza koszty i za każdym razem można powiedzieć "dołóż jeszcze, dołóż". Owszem - ma to swoje zastosowanie*, ale jak sam twierdzisz, że nie potrzeba Ci wiele, to nie ma co przepłacać Wink Ja niestety choć bardzo bym chciał, to nie zaproponuje nic ciekawego, bo zupełnie nie siedzę w telefonach.

*jak się ma możliwości finansowe, albo na prawdę rozpatrywany produkt jest wyraźnie gorszy, od kolejnego niewiele droższego.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#11
Lumia 710. Też się nad nią zastanawiam od dłuższego czasu. Ale coś czuję, że i tak nie kupię.
Ja się czuję już jak jakiś emeryt. Wszyscy znajomi smartfony a ja na moim poczciwym k550 od czasu premiery jadę.Lol
Odpowiedz
#12
Mam ultra ochotę na Neo V. Wybiorę się jeszcze do komisów/sklepów w mieście i zobaczę ale tam o wiele drożej.
Odpowiedz
#13
Neo V jak najbardziej, tylko pamiętaj, żeby nie kupować pod żadnym pozorem sztuki od Orange.
Odpowiedz
#14
Samsung Galaxy Mini 2
Odpowiedz
#15
szymonek760 napisał(a):Samsung Galaxy Mini 2

W życiu! Przecież to malutkie gówienko z tragicznym wyświetlaczem i przeciętnym procesorem.
Odpowiedz
#16
Waves97 napisał(a):Nie jestem wymagający.


No to Windows Phone też by Ci chyba wystarczył? Smile
Oczywiście jeżeli wolisz kupić coś z androidem i się męczyć... tak, męczyć, bo wszystko jest wooooollnnneee na słabych telefonach z andkiem, nawet Nexus S nie potrafi zapewnić płynności na odpowiednim poziomie, a słaby nie jest, na dodatek nie ma żadnych nakładek-spowalniaczy. Naprawdę wszystko zależy od tego, w jakich celach chcesz go używać. Przykładowo ludzie potrafią czytać nawet na np. 3,2" ebooki... ja uważałem to za kretynizm na telefonie z wielkim 4,65"... to nie do tego zostało stworzone i kiepsko się w tym zastosowaniu sprawuje, podobnie jak w wielu, wielu innych. Jak ktoś uważa, że można kupić coś taniego (albo nawet i drogiego) z andkiem i robić na nim miliard różnych rzeczy... to ma rację, ale każda z tych rzeczy będzie robiona gorzej i w gorszych warunkach.
Ja się (znowu!) waham - zostać przy E72 czy przy Lumii 710 - pierwszy jest chyba niezniszczalny, ładuje się raz na 4-6 dni, drugi pozwala znacznie wygodniej obsługiwać email, no i ma boski czytnik RSS.

No, nieco przyoftopowałem Smile
Odpowiedz
#17
Ja także nie lubię wielkich telefonów... 3,7 cala (w Neo V) to dla mnie maks.
Odpowiedz
#18
Jutro zamierzam zwiedzić parę sklepów/komisów i sprawdzić cenowo jak kosztują interesujące mnie modele.
W sobotę będę w salonie plusa, gdyż ojcu kończy się umowa a on nie chce zmieniać swojej 6303i i mogę wybrać sobie nowy telefon. Ale wątpię żeby mieli coś interesującegoCool
Nigdy nie miałem w ręku telefonu z WP i nie wiem jak to z nim dlatego bardziej ciągnie mnie do AndroidaNone2
Odpowiedz
#19
Dzisiaj w salonie plusa kupiłem Galaxy Ace II <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2--> 340 zł w ramach abonamentu.
Odpowiedz
#20
Ja za 12 lat przebywania w tmobile wcześniej era, dostałem ofertę ipka5 za 400 złociszy i abonament 149 złoty, w abonamencie wszystko za free
I się zastanawiam, bo miałem spróbować jakiś telefon z androidem
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości