Jaki antivirus.
#1
Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#2
Mateusz, no Avira Personal ci proponuję Smile od kilku lat używam..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#3
Jeśli ma to być płatny antywirus to tylko Nod32 Smile . Lekki, szybki , stabilny i przede wszystkim skuteczny !
#4
Zgadza się, jeżeli płatny to Nod32, a darmowy to Avira Personal.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#5
A mogę samą Avirę Personal i to co ma Vista w bebechach ???
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#6
No pewnie, na drugim komputerze tak mam.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#7
mateusz8466 napisał(a):A mogę samą Avirę Personal i to co ma Vista w bebechach ???

Vistato nie pakiet ochronny , ważne abyś miał w miarę skuteczny AV+ firewall .
#8
Firewalla nie trzeba, jeśli ma się moduł "aktywnego mózgu" i nie wchodzi się na wszystko co popadnie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#9
Plati napisał(a):Firewalla nie trzeba, jeśli ma się moduł "aktywnego mózgu" i nie wchodzi się na wszystko co popadnie.

Jest to tylko i wyłącznie twój wymysł, firewall jest tak samo ważny jak AV , poza tym nie służy on do tego co napisałeśa jeśli to w małym stopniu .
#10
A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#11
mateusz8466 napisał(a):A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad

Dlaczego Comodo nie chcesz ? masz z nim jakieś problemy ? alternatywą będzie Online armor firewall.
#12
Ja mam tak na Viście (na drugim komputerze) Avira Personal + Windows Defender + UAC + firewall z Visty i od czasu do czasu przeskanuję MBAM Free i nic mi nie wpada do systemu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#13
VenomX napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad

Dlaczego Comodo nie chcesz ? masz z nim jakieś problemy ? alternatywą będzie Online armor firewall.


Pisałem już gdzieś, że Comodo blokuje mi internet i Vista nie rozpoznaje sieci. Po zmianie ustawień również nie działał internet, dopiero odinstalowanie pomogło. A co z PC TOOLS Firewall ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#14
PC Tools Firewall Plus jest dobrym, spolszczonym Firewallem, podczas instalacji zaznacz, że jesteś użytkownikiem zaawansowanym i będziesz miał większą kontrolę nad kompem i odznacz Spyware Doctora żeby się nie instalował Smile
Polecam, a po instalacji możesz zarejestrować program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#15
A czy ktoś testował może ThreatFire?

OK znalazłem filmik na IDG i wygląda na to, że nie jest to coś co by mi się przydało.
#16
mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Polecam Ci zdecydowanie darmowego NISa 2009. Smile
#17
A ja polecam potestować różne i wybrać odpowiedni dla siebie.l
#18
Jurek napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Polecam Ci zdecydowanie darmowego NISa 2009. Smile


@Jurek, próbowałem i NIS i NAV i po ich instalacji aktualizacje systemowe leżą i kwiczą ;/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#19
Ja mam na lewo NAV na rok i wszystko działa jak należy"PPP
#20
mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Dziwne że muli. U mnie na dwu jajecznym śmiga aż miło Smile. A dodam jeszcze że wszystko mam na maxa ustawione.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości